GTD БЛОГ

GTD історія Слави Баранського

03.12.2018

Головне досягнення після впровадження GTD в особистому і професійному житті – це повернення собі якогось стратегічного погляду на життя. В рутині і щоденних справах дуже легко забути навіщо я займаюсь бізнесом і що по-справжньому хочу від життя.

Як справлятися з дедлайнами. Три ключові звички

30.11.2018

Стрес і почуття провини не повинні бути супутниками дедлайнів. Методологія GTD допомагає справлятися з усім, що вимагає уваги і з усіма зобов’язаннями, використовуючи час просто як одну з багатьох змінних

Як працювати з перериваннями

28.11.2018

Ви працюєте над важливим завданням а вас постійно переривають. Як не втратити контроль над ситуацією? Дивіться пораду від Девіда Аллена у відеосюжеті

Списки справ: або ведіть їх, або ні. Напівзаходи не спрацьовують

26.11.2018

Існують тенденції відмови від to-do листів. Річ у тому, що вони стають занадто довгими, мізки людей перевантажуються і не зважаючи на те, що всі справи внесені в список, люди продовжують прокрастинувати. Але потрібно якось вести облік своїх завдань. Що робити? Невже концепція to-do листів мертва?

Вимушена бездіяльність

05.11.2018

У сучасному світі заохочується швидка робота в режимі багатозадачності. Але як управляти невизначеністю і залишатися при розумі?

Тренінг «Як впорядкувати справи. Основи GTD®» Записатися