GTD БЛОГ

GTD® історія Миколи Щербини

13.01.2019

Раніше я думав, що GTD® – це про те, як встигати робити більше справ. Головний відчутний ефект – думки стали яснішими і чіткими, а занепокоєння про невиконані завдання – менше. З’явилась впевненість, що все під контролем. Що в потрібний час, в потрібному місці я зроблю те, що потрібно.

Як досягти балансу між зборами та роботою

18.12.2018

Нарівні з обсягом електронної пошти, надмірна кількість зібрань є сьогодні основною скаргою працівників розумової праці.

Чому ваш мозок потребує власного «Порожнього інбоксу»

17.12.2018

Одна з особливостей нашого мозку полягає в тому, що він постійно нагадує нам про речі, через які ми відчуваємо стрес або які нам необхідно виконати. Це безлад в мізках. Видалення всього цього з голови і внесення в to-do лист, календар або записник вивільняє дорогоцінну енергію вашого мозку для речей, які дійсно мають значення.

GTD® історія Слави Баранського

03.12.2018

Головне досягнення після впровадження GTD в особистому і професійному житті – це повернення собі якогось стратегічного погляду на життя. В рутині і щоденних справах дуже легко забути навіщо я займаюсь бізнесом і що по-справжньому хочу від життя.

Як справлятися з дедлайнами. Три ключові звички

30.11.2018

Стрес і почуття провини не повинні бути супутниками дедлайнів. Методологія GTD допомагає справлятися з усім, що вимагає уваги і з усіма зобов’язаннями, використовуючи час просто як одну з багатьох змінних

Як працювати з перериваннями

28.11.2018

Ви працюєте над важливим завданням а вас постійно переривають. Як не втратити контроль над ситуацією? Дивіться пораду від Девіда Аллена у відеосюжеті

Списки справ: або ведіть їх, або ні. Напівзаходи не спрацьовують

26.11.2018

Існують тенденції відмови від to-do листів. Річ у тому, що вони стають занадто довгими, мізки людей перевантажуються і не зважаючи на те, що всі справи внесені в список, люди продовжують прокрастинувати. Але потрібно якось вести облік своїх завдань. Що робити? Невже концепція to-do листів мертва?

Тренінг «Основи GTD®» / 23–24 березняЗаписатися