GTD БЛОГ

Як не випасти з робочого ритму під час пандемії COVID-19: 5 дієвих кроків

20.03.2020

У зв’язку з недавно оголошеною пандемією COVID-19 ваш спосіб життя може сильно змінитися і важливо зосередитися на підвищенні власної ефективності. GTD® може допомогти «залишатися в грі» працюючи дистанційно вдома.

Тайм-менеджмент – в чому реальна проблема?

09.12.2019

Ви не здатні керувати часом. Час узагалі не піддається контролю. Тайм-менеджмент насправді полягає в керуванні власними діями впродовж часу, а не самим часом. Втім при цьому легше вважати, що керувати потрібно саме часом, а не своїми діями.

Вміння не відволікатись – найважливіший навик 21-го сторіччя

20.11.2019

Існує навик, який буде найважливішим у майбутньому, але мало хто усвідомлює це

Як доводити справи до завершення та “БУТИ” в процесі роботи

12.11.2019

Девід Аллен початково створював GTD® для себе як спосіб отримати більше вільного часу та свободи. Тепер же він готовий допомогти вам зробити те саме: звільнити простір для ідей, щоб відчувати себе впевненіше, вільніше та креативніше у повсякденному житті.

Продуктивність – результат керування увагою, а не часом

30.10.2019

Часто проблеми з продуктивністю пов’язані не із нестачею ефективності, а з нестачею мотивації. Продуктивність не має бути самоціллю і лише тоді позитивна, коли кінцевий результат того вартий. Якщо продуктивність є вашою метою, для досягнення поставлених задач знадобиться неабияка сила волі. Коли ж ви звернете увагу на причини, з яких ви в захваті від певного проекту і хто від цього виграє, ви обов’язково втягнетесь у роботу. У вас виникне невимущена мотивація.

Як уникнути поширеної помилки у використанні GTD®

27.10.2019

Коли з’являється відчуття, що заплутуєтесь, рідше заглядаєте у свої списки та перестаєте виконувати щотижневі огляди – замисліться про вміст цих списків та що з ними не так. Можливо, ваші проекти та наступні дії більше нагадують абстрактні нотатки чи нагадування? Саме час усе владнати!

 

Як мій робочий софт для командної взаємодії поєднується із GTD?

10.10.2019

Краще розуміння того, як співвіднести елементи вашої GTD® системи і корпоративного софта для командної взаємодії може допомогти вам поєднувати їх максимально продуктивно.

Хакнути мозок: як не хвилюватися і не забувати про важливі речі

08.10.2019

Про науку використовувати всі можливості мозку і щасливе життя

“Що?” Можливо, краще спитати “Навіщо?”

07.10.2019

Припиніть цікавитись питанням “Що?” Краще подумайте, Навіщо вам це потрібно.

 

GTD® – чи в правильному напрямку я рухаюсь?

22.08.2019

Найпростіший спосіб визначити, чи є ви на правильному шляху, піднятися і побачити свій світ з більш високих рівнів перспективи і вирішити, чого ви хочете досягти, що впровадити або завершити – це мати для перегляду повний список своїх Проектів

Тренінг «Основи GTD®» /23-24 травня 2020