GTD® історія Марії Калугіної - Getting Things Done© Ukraine

GTD® історія Марії Калугіної

 

Роскажіть коротко про себе

Марія Калугіна. 29 років. Закінчила Київську консерваторію та аспірантуру по класу класичного Фортепіано. Викладаю фортепіано приватним чином. Працюю на круїзних лайнерах як сольна та дуетна піаністка.

У майбутньому планую відкрити компанію, що буде займатись оптимізацією ряду процесів в країні (адміністративне управління (чистота вулиць, якість доріг, утилізація сміття і продуктів розкладу); культура і освіта (перегляд існуючої системи державної освіти, скасування застарілих методів і дисциплін, впровадження нових, добре зарекомендувавших себе методів навчання європейських і американських навчальних закладів), розвиток музичного маркетингу (відкриття нових професійних майданчиків для класичної музики, налагодження культурних зв’язків з Європою і Америкою для насичення культурного життя країни).

Метою компанії є поліпшення якості життя країни.

Не уявляю подібний підхід можливим без чіткої, впорядкованої системи ведення справ. Після прослуханого курсу і впровадження системи у власне життя – однозначно вирішила використовувати GTD® на мікро і макро рівнях.

 

Як ви дізналися про GTD®?

Дізналася з інтернету, WiFi реклама в одній з київських кав’ярень.

 

Як давно ви практикуєте GTD®?

Близько трьох місяців.

 

Як змінилось ваше професійне і особисте життя з початком використання методології?

Ця система відвойовує головний ресурс у динамічного і багатошарового сучасного світу – час! Якщо додержуватись нехитрих рекомендацій і порад тренера, можна істотно звільнити свій мозок і підвищити власну ефективність. Однозначно: метушня – це не конструктивний стан. GTD® (особисто мені) допомагає діяти спокійно, вивірено і зберігати ресурсний стан на протязі довгого часу. Стабільно.

 

Що в процесі управління справами ви робите дуже добре (або принаймні краще, ніж до впровадження GTD®)?

Сортування завдань і очищення архівів.

 

Що з GTD® ви хотіли б робити ще краще / частіше?

Я роблю все згідно з настановами тренера, тому не можу сказати що хотіла б щось поліпшити, принаймні зараз. Щотижневі огляди, із задоволенням і легко користуюся Google tasks і Календарем. До GTD® все зливалося в Notes на iPhone. Цей інструмент залишився, але теж був модернізований.

 

Яку пораду ви можете дати тим, хто тільки починає практикувати GTD®?

Додержуватись настанов тренера, носити браслет хоча б 21 день не знімаючи !! (в цьому символічному ритуалі і правда є якась магія). Пережити момент відторгнення нового – типова реакція основної маси людей. Пережити за допомогою віри в те, що Ваш власний ККД збільшиться, просто терпляче впроваджувати, дочекатися інтеграції (коли вже з’являється природна потреба зливати все в inbox і писати weekly review) і потім вже робити висновки. І розповідати іншим)).

Особисто я кільком людям переказала в двох словах тренінг і одній людині віддала книгу. При цьому я переконана, що для того щоб система запрацювала – потрібен провідник, він же тренер, він же В’ячеслав Сухомлинов (якщо у нас в країні). Слава, дякую! Я задоволена)

 

Пройдіть нескладний тест GTD-Q®. Дізнайтесь наскільки добре ви ладнаєте з контролем та перспективою. 

Тренінг «Основи GTD®» /6-7 лютого 2021 Київ