GTD® історія Олега Скребцова - Getting Things Done© Ukraine

GTD® історія Олега Скребцова

 

Розкажіть коротко про себе

Олег Скребцов, ERC Distribution (найбільший дистриб’ютор техніки, товарів для дому, і товарів для розваг і дітей), позиція – Директор дивізіону комунікаційних рішень (команда Бренд Менеджерів / продакт менеджерів департаменту ІТ товарів для корпоративні клієнтів)

 

Як ви дізналися про GTD®?

Вперше дізнався від Сергія Ноздрачова, який пройшов курс GTD® в офіційному представництві David Allen Company в Києві, далі курс так само проходила моя колега – Вікторія Іцкович, від обох були тільки позитивні відгуки.

 

Як давно ви практикуєте GTD®?

Вже 3 місяці, починаючи з моменту проходження тренінгу

 

Як змінилася ваше професійне і особисте життя з початком використання методології?

GTD® не дає вільного часу, не дає відповіді на питання – як все встигнути, але відмінно допомагає розуміти масштаб завантаження, зайві завдання, допомагає зрозуміти чи все гаразд, чи потрібно щось змінювати – з кількістю завдань, делегуванням і т.д. З GTD® я став спокійнішим, менше нервую, хоча кількість завершених і незавершених справ і не змінилося.

GTD® відмінно допоміг мені впоратися з навалом завдань, коли наприклад в травні у мене були відпустка, кілька поїздок і відряджень, коли після повернення на роботу не знаєш з чого починати і що робити, щоб нічого не прогавити – просто бери і починай розбирати накопичені інбокси , списки наступних дій і проекти. Я зміг відновити контроль досить швидко, і що найголовніше – без зайвих нервувань)

 

Що в процесі управління справами ви робите дуже добре (або принаймні краще, ніж до впровадження GTD®)?

Я добре засвоїв очищення свідомості і внесення всіх питань в обмежену кількість інбоксов, які я собі встановив, я позбувся розрізнених нотаток в різних місцях, і систематизував все в 2 системи – пошту і таск менеджер. Паперові носії використовую тільки короткостроково, протягом дня, переносячи всі записи з них в дві встановлені системи протягом 24 годин.

 

Що з GTD® ви хотіли б робити ще краще / частіше?

Імплементувати горизонти фокусу в процес, зараз більше працюю з поточними завданнями, питаннями.

 

Яку пораду ви можете дати тим, хто тільки починає практикувати GTD®?

Регулярність важливіше 100% виконання, краще маленькими кроками починати робити частину, ніж відкладати, що б впровадити на 100%.

 

Пройдіть нескладний тест GTD-Q®. Дізнайтеся наскільки добре ви ладнаєте з контролем та перспективою

Тренінг «Основи GTD®» /6-9 липня 2021