GTD® історія Ольги Тадай - Getting Things Done© Ukraine

GTD® исторія Ольги Тадай

 

Розкажіть коротко про себе

Я Ольга Тадай. Живу в Києві. EX-директор з маркетингу компанії Агромат, сьогодні співвласник компанії з 3D-друку і онлайн платформи з пошуку ідеального архітектора / дизайнера для вашого унікального проекту.

 

Як ви дізналися про GTD®?

Я побачила рекламу в ФБ. І не звернула б на неї уваги, якби не згадала, що колись давно Андрій Федорів розповідав, що він активно та успішно користується цією методологією вже багато років. Поєднуючи різні ролі в житті і бізнесі, я вирішила, що треба дати шанс ще одній методиці спробувати структурувати моє життя)

 

Як давно ви практикуєте GTD®?

Як виявилося, методологія GTD® інтуїтивно проста, і частково я нею користуюся давно. Наприклад, я не зберігаю листи в папці Вхідні, і, як правило, намагаюся їх розібрати, списки справ пишу і зберігаю в одному місці.

Але відповідаючи на це питання: практикувати методологію я почала після проходження тренінгу.

 

Як змінилось ваше професійне і особисте життя з початком використання методології?

Важлива фраза: мозок для того, щоб генерувати ідеї, а не зберігати їх. GTD® допомагає звільнити мозок від величезної кількості інформації, вивантажити її в зручне місце і вчить розумно нею користуватися. Мій мозок перестав бути вічно перевантаженою «динамо-машиною». Часу як і раніше не вистачає, але я вчуся розумно планувати і використовувати свої ресурси. При цьому я спокійна, структурована і впевнена. Це важливо для працюючої мами чотирьох дітей).

 

Що в процесі управління справами ви робите дуже добре (або принаймні краще, ніж до впровадження GTD®)?

Тепер я пишу плани у вигляді списків дій, і в складних завданнях – проектах, планую перший крок, першу дію. Це допомагає «їсти слона по шматочках» із задоволенням і в строк.

 

Що з GTD® ви хотіли б робити ще краще / частіше?

Поки що не виходить робити тижневий огляд регулярно. Цей процес носить спонтанний характер і не прив’язаний до дня і часу. Потрібна звичка)

 

Яку пораду ви можете дати тим, хто тільки починає практикувати GTD®?

Я сама тільки почала практикувати, тому можу тільки сказати собі і іншим початківцям: «Не кидайте) Треба трохи набратися терпіння, щоб набути звичку».

Для цього я не знімаю браслет, подарований на тренінгу)

Тренінг «Основи GTD®» /6-7 лютого 2021 Київ