GTD досвiд

Володимир Жук, директор консалтингової фірми

Я дізнався про GTD® в результаті пошуку і перебору різних методик, щоб допомогти собі організовувати особисте і професійне життя. Досить велика кількість різних проектів, в голові все не втримаєш, необхідна була система. Активне впровадження і початок використання методології потрапило на січень 2019 року. І з тих пір найголовніше моє суб’єктивне відчуття — зменшився рівень тривоги.

... Детальніше

Жанна Лаврова, cпівзасновник Event Ukraine group

Книгу Девіда Аллена перший раз я прочитала років десять тому, з інтересом, але не більше. Я читала просто як книгу, а не керівництво до дії. І ось в минулому році, коли бігти доводилося в усі сторони світу, зрозуміла, що треба взяти паузу і зрозуміти: «Як розібратися зі справами?». І саме в цей час почула про тренінг GTD.

... Детальніше

Ілля Терпило, студент

Перед Новим роком я провів вихідні зі змістом, взявши участь у тренінгу з методології GTD®. Я студент, і мені іноді буває складно зібрати себе і думки в купу. Впровадження принципів GTD® дало мені інструменти для грамотного планування і контролю за справами. У моє життя увійшли Google Tasks для покрокового вирішення завдань і регулярне використання календаря.

... Детальніше

Юрій Калітовський, керівник відділу навчання МакДональдз

Є багато речей/цілей , які ми хочемо досягти/виконати/отримати, і є ресурси для того, щоб досягати цих цілей. Якщо з грошовими ресурсами все зрозуміло – не можеш витратити більше, ніж є в наявності, то з часом я доволі часто поступав зовсім по іншому і фактично сам себе обманював. Доволі часто я завідома планував значно більше, ніж

... Детальніше

Дмитро Молчанов, CEO спеціалізованих роздрібних мереж «МОРЕ ПИВА» і «HOP HEY»

До семінару я вже був активним користувачем системи GTD, адаптувавши систему під свої потреби, і наразі не уявляю іншого формату управління особистими справами і зобов’язаннями. При цьому навчання мені було корисно – я відшліфував деякі елементи своєї системи. На жаль я не потрапив на семінар до того, як почав впровадження, сберіг би багато часу і

... Детальніше

Вікторія Калініна, HR-директор Ліга.Закон

GTD відгукнулося в нашій команді кожному у своїй мірі. Комусь допомогло розібрати давно лежані лотки і коробки, комусь дозволило організувати свій потік справ і інформації в чіткий і зрозумілий порядок.

Віталій Лаврик, Директор ІК ДКТ ГРУП

Хочу висловити величезну подяку за Ваш семінар. Я думаю, що ця методологія допоможе мені в організації продуктивного, як мінімум, робочого процесу. На перший погляд – все просто. Але це не так. Головні труднощі, я думаю, полягають у впровадженні, у виробленні звички. Інтуїтивно, методологія може вирішити “закостенілі” проблеми з нестачею часу. P.S. Дякую за чашку))

... Детальніше

Ольга Тадай, співвласник компаній Arсhitecture Hub-dah і BilaMuraha

На рекламу тренінгу по GTD® в ФБ я б не звернула увагу, якби не згадала, що колись давно Андрій Федорів розповідав, що він активно і успішно користується цією методологією вже багато років. Поєднуючи різні ролі в житті і бізнесі, я вирішила, що треба дати шанс ще однією методикою спробувати структурувати моє життя) Як виявилося, GTD®

... Детальніше
Тренінг «Основи GTD®» /Записатися на наступний