Про GTD

DAKA2

Розум, як вода

Ваш розум для того, щоб генерувати ідеї, а не зберігати їх. Ось чому Девід Аллен створив Getting Things Done®. GTD – це система управління особистим та професійним життям, яка допомагає незліченним особам та організаціям привнести порядок у хаос. GTD забезпечує більшу продуктивність, ефективність та інноваційність. Це зменшує почуття перенавантаження – наводить фокус та чіткість, вселяє впевненість у собі.

Після десятиліть польових досліджень і практики його методів продуктивності, Девід написав міжнародний бестселер “Як привести справи в порядок”. Він був опублікований більш ніж на 28 мовах, журнал TIME назвав його “визначною діловою книгою по самовдосконаленню свого часу “. У 2015 році Девід випустив нове видання книги, що містить нові ідеї, оновлення та відкриття про світ Getting Things Done, і також багато його особистих та професійних додатків.

Сьогодні Девід Аллен вважається провідним авторитетом в області професійної та особистої продуктивності. Компанія David Allen Company здійснює нагляд за академією сертифікації та стандартами якості для глобальних партнерів, які проводять навчання по методиці GTD та коучинг по всьому світу.

Тренінг «Основи GTD®» /12-13 вересня 2020 Київ