Анна Толкачова, СЕО в ШКОЛІ ЮЛІЇ НОВІКОВОЇ - Getting Things Done© Ukraine

Анна Толкачова, СЕО в ШКОЛІ ЮЛІЇ НОВІКОВОЇ

Друзі, як ви знаєте, я генеральний директор Школи Юлії Новікової – це кращий жіночий освітній проект;)
Наша місія – дати можливість будь-якій жінці, в якому б куточку світу вона не перебувала, в якій би скрутній ситуації не опинилася, взяти своє життя під контроль і стати щасливою, наповненою, самоцінною і побудувати гармонійні відносини на все життя.
І це не просто прописані слова для натхнення або самомотивації, ми реально це робимо!
Особливість бізнесу в тому, що ми не маємо офісу, а для інфобізнесу компанія досить велика – 80 осіб. Кожен з нас працює віддалено, і менеджмент часто залежить від правильного управління інформаційними потоками всередині компанії.
Про систему GTD я дізналася випадково, але відразу зрозуміла, що я терміново хочу знати більше! Пройшла тренінг з впровадження від В’ячеслава Сухомлинова і відразу ж приступила)). Зараз пройшов всього тиждень, але моє життя різко змінилася.
Повинна сказати, що полегшення прийшло відразу! Раніше я не усвідомлювала, скільки стресу приносять і інформаційні потоки, якщо вони не концентруються в одному – зручному! – місці))) А скільки вартісних ідей втрачалося просто від того, що незручно записати … Наприклад, коли їдеш за кермом, або коли проводиш нараду зовсім на іншу тему, і не хочеш відволікатися, або коли проводиш час з друзями …
Тепер нічого не втрачається! Все зручно і надійно організовано – все в одному місці. Ні стресу від того, що «я щось повинна була зробити». І – найголовніше – тепер нічого не потрібно тримати в голові, це звільняє ресурс для найголовнішого – для прийняття рішень! До речі, як наслідок, їх якість зросла))
Значно легше стало вести проекти – я точно знаю, що жоден ланцюжок дій не перерветься, і все, що потрібно проконтролювати, без контролю не залишиться.
Правда, є побічний ефект)) – збільшилося навантаження на мою команду, адже жодна ідея не пропадає, пам’ятаєте?)) Правда, ще ніхто не поскаржився. 😉
Що стосується особистого життя, картина схожа. Не буду втомлювати довгими міркуваннями; взяти хоча б один найпростіший приклад – я дуже не люблю тримати в голові дрібні побутові завдання … Вони мені псують настрій і заважають працювати. Списки в різних «зручних» місцях теж не вирішували проблему. Тепер з цим покінчено)
Як наслідок – значно підвищився рівень задоволеності процесами – робочими і не робочими. І – дивно, не думала, що це для мене, – але мені нарешті вдалося розмежувати особисте життя і роботу).
Всім, хто тільки починає практикувати GTD можу порадити – не чинити опір впровадженню системи! Ясна річ, що за багато років у нас у всіх виробилися свої способи управління інформацією і завданнями. Я ось, наприклад, вважала, що моя система близька до ідеальної 🙂 Але це зовсім не так, як показала практика. І ще є небезпечний момент – є спокуса занадто часто повертатися до inbox, щоб розібрати те, що там накопичилося. Це неправильно і розфокусовує!
Дякую GTD Ukraine! Друзі, ви – супер!

Тренінг «Основи GTD®» /14-17 вересня 2021