Cергій Булгаков, Head of Marketing в Heinemann Duty Free - Getting Things Done© Ukraine

Cергій Булгаков, Head of Marketing в Heinemann Duty Free

У році так 2011 я прочитав книгу Getting things done (GTD) і почавши використовувати викладені методи мені здалося, що я став дуже крутий в плані виконання справ.
У 2016 році я пройшов тренінг GTD у В’ячеслава Сухомлинова – і так, це було дуже круто, виявилося, що я використовував вкрай мало з методики. Отримав левел-ап і завдяки цьому пережив не один непростий проект. Рівень крутості у виконанні справ помітно зріс.
В 2019 я пройшов “курси підвищення кваліфікації по GTD” у Слави. На них я нарешті зрозумів, що нічого я не знаю і мало що використовую. Чим більше знаєш – тим більше розумієш, що нічого не знаєш.
У минулу п’ятницю Девід Аллен зустрічався в Києві з випускниками та послідовниками. Це було неймовірно побачити автора книги / методики, яка дуже вплинула на моє життя.
Спасибі Девіду за його методику, спасибі Славі за навчання цій методиці (всіляко рекомендую навчитися, витратьте час, щоб потім звільнити набагато більше часу). Спасибі Славі і команді за організацію зустрічі з батьком-засновником GTD.

LIVE курс "Основи"TBA