Ігор Пальчик, Enterpreneur, Affiliate Marketing Expert - Getting Things Done© Ukraine

Ігор Пальчик, Enterpreneur, Affiliate Marketing Expert

Про GTD дізнався спершу на ресурсі Habrahabr в 2008 році, а в 2018 прочитав книгу.

Практикувати став тільки після проходження сертифікованого воркшопу. Воркшоп став дуже хорошим, я б навіть сказав – незамінним, доповненням до книги. Приклади з життя, допомога і підтримка тренера – все це зрушило мене з місця.

У житті, як у професійному, так і особистому, з’явилося розуміння того, що потрібно робити в кожен конкретний момент. А головне – розуміння того, чого робити не потрібно. Взагалі з’явилася впевненість у тому, що нічого не забуду, і реально менше стресу за завданнями. Головне слідувати правилам. Комплексне розуміння всіх принципів дозволяє без внутрішнього опору вносити в інбокси абсолютно всі справи, ідеї, думки, інформацію. І все це ні в якому разі не сприймається як проблема. Я точно знаю, що списки не накопичаться, у мене завжди буде для них час, і так чи інакше я все виконаю і за підсумком зроблю своє життя краще і щасливіше. У підсумку: вніс справу в інбокс = став щасливішим.

Над чим ще потрібно працювати – хотілося б частіше робити Weekly Review, оскільки він дає відчуття свободи. І хотілося б його робити завжди і до кінця.

І на завершення рада новачкам – спершу спробуйте, а потім приймайте рішення. Незважаючи на те, що книга велика і етапів в методиці багато – якщо застосувати хоча-б один з принципів, то життя вже стане краще.

LIVE воркшоп "Основи"19-22 жовтня 2021