Олег Скребцов, директор дивізіону ERC - Getting Things Done© Ukraine

Олег Скребцов, директор дивізіону ERC

Вперше дізнався про GTD від Сергія Ноздрачова, який пройшов курс GTD® в офіційному представництві David Allen Company в Києві, далі курс так само проходила моя колега – Вікторія Іцкович, від обох були тільки позитивні відгуки.

GTD® не дає вільного часу, не дає відповіді на питання – як все встигнути, але відмінно допомагає розуміти масштаб завантаження, зайві завдання, допомагає зрозуміти чи все гаразд, чи потрібно щось змінювати – з кількістю завдань, делегуванням і т.д. З GTD® я став спокійнішим, менше нервую, хоча кількість завершених і незавершених справ і не змінилося.

GTD® відмінно допоміг мені впоратися з навалом завдань, коли наприклад в травні у мене були відпустка, кілька поїздок і відряджень, коли після повернення на роботу не знаєш з чого починати і що робити, щоб нічого не прогавити – просто бери і починай розбирати накопичені інбокси , списки наступних дій і проекти. Я зміг відновити контроль досить швидко, і що найголовніше – без зайвих нервувань)

Я добре засвоїв очищення свідомості і внесення всіх питань в обмежену кількість інбоксов, які я собі встановив, я позбувся розрізнених нотаток в різних місцях, і систематизував все в 2 системи – пошту і таск менеджер. Паперові носії використовую тільки короткостроково, протягом дня, переносячи всі записи з них в дві встановлені системи протягом 24 годин.

Тренінг «Основи GTD®» /14-17 вересня 2021