Ольга Тадай, співвласник компаній Arсhitecture Hub-dah і BilaMuraha - Getting Things Done© Ukraine

Ольга Тадай, співвласник компаній Arсhitecture Hub-dah і BilaMuraha

На рекламу тренінгу по GTD® в ФБ я б не звернула увагу, якби не згадала, що колись давно Андрій Федорів розповідав, що він активно і успішно користується цією методологією вже багато років. Поєднуючи різні ролі в житті і бізнесі, я вирішила, що треба дати шанс ще однією методикою спробувати структурувати моє життя)
Як виявилося, GTD® інтуїтивно проста, і частково я нею користуюся давно. Наприклад, я не зберігаю листи в папці Вхідні, і, як правило, намагаюся їх розібрати, списки справ пишу і зберігаю в одному місці. GTD® допомагає звільнити мозок від величезної кількості інформації, вивантажити її в зручне місце і вчить розумно нею користуватися. Мій мозок перестав бути вічно перевантаженої «динамо-машиною». Часу як і раніше не вистачає, але я вчуся розумно планувати і використовувати свої ресурси. При цьому я спокійна, структурована і впевнена. Це важливо для працюючої мами чотирьох дітей).
Я сама тільки почала практикувати, тому можу тільки сказати собі і іншим початківцям: «Не кидайте) Треба трохи набратися терпіння, щоб виробити звичку».
Для цього я не знімаю браслет, подарований на тренінгу)

Тренінг «Основи GTD®» /6-7 лютого 2021 Київ