Жанна Лаврова, cпівзасновник Event Ukraine group - Getting Things Done© Ukraine

Жанна Лаврова, cпівзасновник Event Ukraine group

Книгу Девіда Аллена перший раз я прочитала років десять тому, з інтересом, але не більше. Я читала просто як книгу, а не керівництво до дії. І ось в минулому році, коли бігти доводилося в усі сторони світу, зрозуміла, що треба взяти паузу і зрозуміти: «Як розібратися зі справами?». І саме в цей час почула про тренінг GTD.
Що добре?
Однозначно пішов стресс. Навіть коли нічого не встигаю – дихаю і знаю, що все під контролем. Продуктивність підвищилася, не до потрібних висот, але дорогу здолає той, хто йде)
Завдяки GTD усвідомила, як негативно впливає мультизадачність на продуктивність – раніше я просто вважала нормою робити 7 справ одночасно.
Нарешті привчила себе записувати – раніше пишалася своєю прекрасною пам’яттю, вечір і ранок були уявним «переглядом фільму про незавершені та відкладені справи. Але ж реально – голова для ідей!
Ідеально працює правило двох хвилин – в моєму випадку 30% справ так швидко і легко вирішується, і впровадження GTD дозволило зробити це правило системним, а не спонтанним, як раніше.
Що хочеться поліпшити?
Роботу з поштою. Поки це слабка ланка і обнулити вхідні не вдається.
Проекти. Їх забагато
Не забувати заглядати в лист очікування)))
Моя головна порада тим, хто тільки починає практикувати – відразу і без поблажок собі працюйте в системі. Навіть коли дратує або напружує. Лише так GTD реально допоможе вам і вашим справах. Не можна з понеділка попрацювати в GTD, потім пару днів по-старому. Тоді доведеться боротися з завалами.
Будьте в системі. Будьте продуктивні. Живіть без стресу.

LIVE курс "Основи"TBA