ХАОС У СВІТІ,
НЕ У ВАШІЙ ГОЛОВІ

Рівень 1. Основи
Пройдіть сертифікований тренінг з методології GTD®.
Що таке GTD®?
Структура навчання
Для кого буде корисним тренінг?
Тим, хто прочитав книжку, але не зміг ефективно впровадити методику.
Особистостям із запитом на особистісний розвиток у будь-якій сфері діяльності.
Тим, хто переживає суттєві зміни у житті.
Тим, у кого мрія стоїть "на паузі" через нестачу часу.
70
35
КРАЇН-ПАРТНЕРІВ
РОКІВ РОБОТИ DAVID ALLEN ACADEMY
Тим, хто погано спить, прокидається серед ночі, їсть на ходу і не пам'ятає, який сьогодні день.
Подружжям, партнерам, керівникам і асистентам. Цінність збільшується при роботі у парі.
2 млн
КНИЖОК 30 МОВАМИ ПРОДАНО ПО ВСЬОМУ СВІТУ
500+
ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛИСЯ НА ТРЕНІНГУ В УКРАЇНІ
Пройдіть сертифікований David Allen Academy тренінг із методології GTD® та організуйте робочий і особистий простір в умовах кризи без стресу
TBA
LIVE workshop
СВОБОДА. ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ.
GTD®.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це.
1
2
3
4
ОСНОВИ
П'ЯТЬ КРОКIВ
ВПРОВАДЖЕННЯ GTD®
ОНЛАЙН-ПОМІЧНИК
Додаток із нагадуваннями, завданнями і корисними ресурсами для допомоги у закріпленні отриманих знань і навичок і впровадження нових звичок після навчання
Практична робота зі створення і налаштування вашої персональної системи GTD®
Модель аналізу та оптимізації нашого підходу до виконання щоденних справ.
Як нам ефективно взаємодіяти з усім, що потребує нашої уваги.
17 тижнів після тренінгу
Ви вивчите п'ять кроків управління робочим процесом і дізнаєтесь, що стає можливим завдяки впровадженню методології GTD®.
КРОК 1
ЗБИРАТИ
крок 2
З'ЯСОВУВАТИ
крок 3
ОРГАНІЗОВУВАТИ
крок 4
ОБМІРКОВУВАТИ
крок 5
ЗАЙМАТИСЯ
Навчитеся збирати все, що потребує вашої уваги, і поміщати це в надійне місце. Дізнаєтеся про нові підходи, які дадуть вам впевненість, що все, що вимагає вашої уваги (всередині і поза вашим розумом), зібрано.
Навчитеся виявляти природу кожного із зібраних елементів, визначаючи, яких результатів хочете досягти і які наступні дії необхідно виконати. Вивчите систематичний підхід до обробки кожного окремого елемента, який потрапляє у ваші різні місця для збору інформації.
Навчитеся розміщувати всі оброблені елементи у відповідних місцях. Дізнаєтеся, як організовувати інформацію і нагадування там, де ви зможете побачити їх саме тоді, коли вам потрібно буде їх побачити.
Дізнаєтеся, як регулярно і систематично переглядати вміст вашої системи. Вивчите найкращі практики проведення детального регулярного Огляду вашої системи для отримання фокусу і контролю над усіма елементами вашого особистого і професійного життя.
Дізнаєтеся, як концентруватися на реальних діях, які ви плануєте зробити. Як бути впевненим у тому, що кожного разу ви робите правильний вибір щодо того, чим вам зайнятися.
Переваги LIVE Workshop
За допомогою чатів, запитань і вправ ми зробили цей тренінг дуже інтерактивним. Це віртуальна аудиторія з тренером і учасниками по різні боки екрану.
Наповнення таке саме як і в офлайн тренінгу. Ви отримаєте той самий набір друкованих матеріалів учасника, який ми відправимо поштою.
Учасники з інших міст економлять час на проїзд і не несуть додаткових витрат на проїзд та проживання.
GTD® навіть краще вивчати у звичній атмосфері, наприклад, за робочим столом, тому що саме там ви одразу можете застосувати кроки і принципи. Все, що потрібно, у вас під рукою.
1
2
3
4
Це не типовий онлайн-тренінг, на якому ви сидите і слухаєте кілька годин. У нас ви будете брати участь вербально, візуально і навіть кінестетично.
Тренінг допоможе вам
Позбутися відчуття стресу, пригніченості та прокрастинації.
Вирішити проблеми, пов'язані зі зміною пріоритетів.
Створити простір для довгострокових стратегічних проектів у майбутньому.
Повернути відчуття контролю і впевненості в умовах шторму.
ВАШ РОЗУМ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ГЕНЕРУВАТИ ІДЕЇ, А НЕ ЗБЕРІГАТИ ЇХ
Команда GTD® Ukraine
В'ЯЧЕСЛАВ СУХОМЛИНОВ
Голова офіційного представництва David Allen Company в Україні, Азербайджані, Грузії, Арменії та Молдові.
Случайное знакомство с GTD® позволило ему сделать успешную карьеру в операционном бизнесе. Он прошёл путь от руководителя небольшой сети кафе до Исполнительного директора крупного ресторанного холдинга Tarantino Family (70 ресторанов, 2500 сотрудников).

Вячеслав — сертифицированный тренер по GTD® с 10-летним практическим опытом использования методологии.
Сергей практикует GTD® уже более двух лет. Имеет большой опыт работы на руководящих позициях в ресторанном бизнесе.

Работал Операционным директором Sushiya и Руководителем отдела обучения McDonald's и KFC. Через учебные семинары и тренинги Сергея прошло более 2000 человек.
КОЛИ ВСІ ДІЇ ПЕРЕД ВАМИ, НЕМАЄ ПЕРЕШКОД — Є ЛИШЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ
GTD® в Україні — це ком'юніті, в якому вже більше 500 випускників.
У нашому ком'юніті ми ділимося знаннями, обговорюємо інструменти і ставимо питання, розповідаємо про свій досвід впровадження GTD®.
Наші корпоративні клієнти
Часті питання
В ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ GTD® ВІД ІНШИХ МЕТОДИК ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ?
Девід Аллен, автор книги «Як привести справи до ладу», запропонував принципово інший підхід. Він стверджує, що потрібне не ілюзорне управління часом, а управління собою. Час — це лише одна зі змінних у процесі ефективної взаємодії з усім, що ми повинні й хочемо зробити як в особистому, так і в професійному житті.

GTD® — це збір всього, що потребує нашої уваги, прийняття рішень щодо того, що з цим потрібно (якщо потрібно) робити, організація результатів цього мисленнєвого процесу в надійну систему, яку ми можемо відповідним чином аналізувати, і впевнений вибір, що вам робити, в будь-який момент часу.

Таким чином, GTD® забезпечує комплексний підхід до підвищення продуктивності і зниження стресу.
Я ВВАЖАЮ СЕБЕ ПРОДУКТИВНОЮ ЛЮДИНОЮ. ЧИМ GTD® МОЖЕ БУТИ ДЛЯ МЕНЕ КОРИСНОЮ?
До тренінгів із тайм-менеджменту і продуктивності іноді ставляться скептично. Але GTD® — це не тайм-менеджмент. Це система управління справами, яка часто є складовою програм розвитку і підвищення потенціалу, тому що вона системно допомагає одним із найяскравіших і найамбітніших, а також найбільш зайнятих людей досягати більшого. Більш того, GTD® робить високу продуктивність стійкішою у довгостроковій перспективі. При цьому зі збільшенням ефективності приходить і зростання задоволеності.
ЧИМ НАВЧАННЯ НА ВОРКШОПІ КРАЩЕ ЗА ПРОСТЕ ЧИТАННЯ КНИГИ?
Читання книги, безумовно, допоможе вам почати. Насправді, багато людей, які беруть участь у воркшопі, вже прочитали книгу (проте це необов'язково). Хоча книга чудова з погляду знань, воркшоп допомагає з практичного боку. Він задуманий як тренінг, на якому ви фактично починаєте впровадження GTD® і отримуєте негайний зворотній зв'язок від тренера та інших учасників. Це різниця між «знати щось» і «робити це правильно». Ви також познайомитеся з найкращими практиками із впровадження GTD®, які ми даємо в різних форматах для найкращого сприйняття матеріалу.
ЯК GTD® МОЖЕ ВІДОКРЕМИТИ УСПІХ ВІД СТРЕСУ?
Широко поширена думка: щоб бути більш успішним, потрібно відчувати більше стресу. Проте ми не одноразово спостерігали, як комп'ютерні технології легко трансформують завдання, які раніше здавалися важкими, складними і навіть стресовими, у просту повсякденну рутину. GTD® — це форма «ментальної технології», мисленнєвий процес, який збільшує продуктивність, не вимагаючи додаткових зусиль. Насправді, більшість людей відчувають значне зниження стресу при одночасному поліпшенні результатів, яких досягають. Інакше кажучи, GTD® — більш розумний спосіб працювати і жити.
ЧОМУ ЛЮДИ З ТАКИМ ЕНТУІАЗМОМ РЕКОМЕНДУЮТЬ GTD®?
Якщо ви потрапили на цей сайт тому, що хтось порекомендував вам «те саме GTD®», ви не самотні. Якби ви виявили щось, що постійно допомагало б вам досягати більшого з меншими зусиллями і стресом, хіба ви не були б у захваті? Незалежно від того, що говорять інші про свій досвід застосування GTD®, ми рекомендуємо вам спробувати самому, щоб подивитися, що застосування GTD® може дати особисто вам. Чудовий варіант для початку — один із наших майбутніх воркшопів.
ЯК GTD® МОЖЕ ДОПОМОГТИ СПІВРОБІТНИКАМ ІЗ ВИСОКИМ ПОТЕНЦІАЛОМ?
GTD® часто використовується як один із напрямів програм розвитку співробітників із високим потенціалом, тому що ця методологія послідовно допомагає деяким з найрозумніших, найбільш зайнятих і найамбітніших людей доводити значно більше справ до кінця. Крім того, GTD® часто приводить до того, що співробітники тривалий час демонструють високу ефективність і продуктивність на робочому місці. Часто з ростом продуктивності зростає задоволеність, і ми нерідко виявляємо, що люди, яких ми навчили, незабаром отримують підвищення.
ЧИ МОЖУ Я ДОКУПИТИ ПІЗНІШЕ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ СЕСІЇ УСТАНОВКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЧИ ІНДИВІДУАЛЬНУ СЕСІЮ З НАЛАШТУВАННЯ?
Так, ви можете докупити будь-яку з цих опцій безпосередньо під час тренінгу або пізніше. Для цього зв'яжіться з нами за телефоном 044 465 68 67 або залиште заявку в розділі Контакти.
ЯКЩО Я НЕ ЗМОЖУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ У ЗАПЛАНОВАНІ ДАТИ, МЕНІ ПОВЕРНУТЬ КОШТИ?
Якщо учасник не був присутній на тренінгу з незалежних від нас причин, то повернення коштів не відбувається. В такому разі ми зберігаємо за учасником місце для участі у наступному запланованому за розкладом воркшопі.
ЯКІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДЛЯ УЧАСТІ У LIVE ВОРКШОПІ?
Навчання відбувається на безпечній платформі Adobe Connect. Вам потрібно встановити її на своєму комп'ютері. Посилання для скачування:
Для Windows: https://www.adobe.com/go/Connectsetup
Для Mac: https://www.adobe.com/go/ConnectSetupMac
Вам знадобиться ноутбук або персональный комп'ютер зі стійким підключенням до інтернету.

WINDOWS

· Intel Pentium 4 з частотою 1,4 ГГц або більш потужним процесором (або еквівалентний)
· Windows 10, 8.1 (32-розрядна/64-розрядна), Windows 7 (32-розрядна/64-розрядна)
· 512 МБ оперативної пам'яті (рекомендується 1 ГБ)
· Microsoft Internet Explorer 11 або більш пізньої версії, браузери Windows Edge, Mozilla Firefox і Google Chrome
· Для HTML-клієнта - Google Chrome (70.0 і вище), Mozilla Firefox (65.0 і вище) і Edge (42.0 і вище)

MAC OS

· Intel Core Duo з частотою 1,83 ГГц або більш потужним процесором
· 512 МБ оперативної пам'яті (рекомендується 1 ГБ)
· Mac OS X 10.12, 10.13 и 10.14
· Mozilla Firefox, Apple Safari, Google Chrome
· Для HTML-клієнта - Google Chrome (70.0 і вище), Apple Safari (12.0 і вище) і Mozilla Firefox (65.0 і вище)

LINUX

· Ubuntu 16.04; Red Hat Enterprise Linux 6
· Для Linux відсутня підтримка додатків. Користувачі Linux можуть відвідувати збори у браузері
· Google Chrome
· Adobe Flash Player 23.0

Участь у воркшопі на планшеті або мобільному телефоні неможлива.
ЩО ТАКЕ 100% ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ?
Методологія Getting Things Done ефективна. Тому ми впевнені, що ви зможете досягти бажаних результатів. Однак якщо ви все ще не задоволені рівнем своєї продуктивності після відвідування воркшопу і проходження програми GTD® Mindmarker, ви можете подати нам запит на повне повернення коштів протягом 60 днів після відвідування воркшопу. Враховуйте, що компенсація можлива лише у тому разі, якщо ви покажете, що виконували усі вказівки, отримані на воркшопі та в завданнях Mindmarker, і проте не задоволені результатом.
Якщо ви бажаєте, щоб ми вам зателефонували, або вам потрібна оплата від юрособи – заповніть цю форму
Поставте нам питання
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Напишіть ваше імя
Напишіть ваш e-mail
Напишіть ваш телефон
Промокод
  • Щоб завантажити детальну програму воркшопу, будь ласка, заповніть цю форму
    Напишiть свiй email
    Напишiть своє ім’я українською мовою
    Напишіть свій телефон