ХАОС У СВІТІ,
НЕ У ВАШІЙ ГОЛОВІ

Рівень 1. Основи
Пройдіть сертифікований тренінг з методології GTD®.
Що таке GTD®?
Структура навчання
Для кого буде корисним тренінг?
Тим, хто прочитав книжку, але не зміг ефективно впровадити методику.
Особистостям із запитом на особистісний розвиток у будь-якій сфері діяльності.
Тим, хто переживає суттєві зміни у житті.
Тим, у кого мрія стоїть "на паузі" через нестачу часу.
70
35
КРАЇН-ПАРТНЕРІВ
РОКІВ РОБОТИ DAVID ALLEN ACADEMY
Тим, хто погано спить, прокидається серед ночі, їсть на ходу і не пам'ятає, який сьогодні день.
Подружжям, партнерам, керівникам і асистентам. Цінність збільшується при роботі у парі.
2 млн
КНИЖОК 30 МОВАМИ ПРОДАНО ПО ВСЬОМУ СВІТУ
500+
ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛИСЯ НА ТРЕНІНГУ В УКРАЇНІ
Пройдіть сертифікований David Allen Academy тренінг із методології GTD® та організуйте робочий і особистий простір в умовах кризи без стресу
19-22 жовтня
9:00-12:00
LIVE workshop
СВОБОДА. ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ.
GTD®.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це.
1
2
3
4
ОСНОВИ
П'ЯТЬ КРОКIВ
ВПРОВАДЖЕННЯ GTD®
ОНЛАЙН-ПОМІЧНИК
Додаток із нагадуваннями, завданнями і корисними ресурсами для допомоги у закріпленні отриманих знань і навичок і впровадження нових звичок після навчання
Практична робота зі створення і налаштування вашої персональної системи GTD®
Модель аналізу та оптимізації нашого підходу до виконання щоденних справ.
Як нам ефективно взаємодіяти з усім, що потребує нашої уваги.
17 тижнів після тренінгу
Вартість
ІНСТАЛЯЦІЯ
ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ
ІНТЕГРАЦІЯ
14 900
грн
18 700
21 900
грн
грн
Для юридичних осіб + 5% Єдиного податку або 20% ПДВ залежно від форми оплати.
Подробиці за телефоном +38 044 33 44 909 або за адресою [email protected]
Ви вивчите п'ять кроків управління робочим процесом і дізнаєтесь, що стає можливим завдяки впровадженню методології GTD®.
крок 1
ЗБiР
крок 2
ОБРОБКА
крок 3
ОРГАНiЗАЦiЯ
крок 4
ОГЛЯД
крок 5
ВИКОНАННЯ
Навчитеся збирати все, що потребує вашої уваги, і поміщати це в надійне місце. Дізнаєтеся про нові підходи, які дадуть вам впевненість, що все, що вимагає вашої уваги (всередині і поза вашим розумом), зібрано.
Навчитеся виявляти природу кожного із зібраних елементів, визначаючи, яких результатів хочете досягти і які наступні дії необхідно виконати. Вивчите систематичний підхід до обробки кожного окремого елемента, який потрапляє у ваші різні місця для збору інформації.
Навчитеся розміщувати всі оброблені елементи у відповідних місцях. Дізнаєтеся, як організовувати інформацію і нагадування там, де ви зможете побачити їх саме тоді, коли вам потрібно буде їх побачити.
Дізнаєтеся, як регулярно і систематично переглядати вміст вашої системи. Вивчите найкращі практики проведення детального регулярного Огляду вашої системи для отримання фокусу і контролю над усіма елементами вашого особистого і професійного життя.
Дізнаєтеся, як концентруватися на реальних діях, які ви плануєте зробити. Як бути впевненим у тому, що кожного разу ви робите правильний вибір щодо того, чим вам зайнятися.
Переваги LIVE Workshop
За допомогою чатів, запитань і вправ ми зробили цей тренінг дуже інтерактивним. Це віртуальна аудиторія з тренером і учасниками по різні боки екрану.
Наповнення таке саме як і в офлайн тренінгу. Ви отримаєте той самий набір друкованих матеріалів учасника, який ми відправимо поштою.
Учасники з інших міст економлять час на проїзд і не несуть додаткових витрат на проїзд та проживання.
GTD® навіть краще вивчати у звичній атмосфері, наприклад, за робочим столом, тому що саме там ви одразу можете застосувати кроки і принципи. Все, що потрібно, у вас під рукою.
1
2
3
4
Це не типовий онлайн-тренінг, на якому ви сидите і слухаєте кілька годин. У нас ви будете брати участь вербально, візуально і навіть кінестетично.
Тренінг допоможе вам
Позбутися відчуття стресу, пригніченості та прокрастинації.
Вирішити проблеми, пов'язані зі зміною пріоритетів.
Створити простір для довгострокових стратегічних проектів у майбутньому.
Повернути відчуття контролю і впевненості в умовах шторму.
ВАШ РОЗУМ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ГЕНЕРУВАТИ ІДЕЇ, А НЕ ЗБЕРІГАТИ ЇХ
Приємні бонуси
1
2
3
4
Додаток, розроблений David Allen Academy для підтримки впровадження GTD®.
На навчанні кожен учасник отримує індивідуальну увагу.
Навчальні матеріали і книга-бестселер від засновника методики GTD® Девіда Аллена.
Доступ до ком'юніті випускників з вебінарами і корисними ресурсами.
Команда GTD® Ukraine
В'ЯЧЕСЛАВ СУХОМЛИНОВ
Голова офіційного представництва David Allen Company в Україні, Азербайджані, Грузії, Арменії та Молдові.
Случайное знакомство с GTD® позволило ему сделать успешную карьеру в операционном бизнесе. Он прошёл путь от руководителя небольшой сети кафе до Исполнительного директора крупного ресторанного холдинга Tarantino Family (70 ресторанов, 2500 сотрудников).

Вячеслав — сертифицированный тренер по GTD® с 10-летним практическим опытом использования методологии.
Сергей практикует GTD® уже более двух лет. Имеет большой опыт работы на руководящих позициях в ресторанном бизнесе.

Работал Операционным директором Sushiya и Руководителем отдела обучения McDonald's и KFC. Через учебные семинары и тренинги Сергея прошло более 2000 человек.
КОЛИ ВСІ ДІЇ ПЕРЕД ВАМИ, НЕМАЄ ПЕРЕШКОД — Є ЛИШЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ
GTD® в Україні — це ком'юніті, в якому вже більше 500 випускників.
У нашому ком'юніті ми ділимося знаннями, обговорюємо інструменти і ставимо питання, розповідаємо про свій досвід впровадження GTD®.
Наші корпоративні клієнти
Часті питання
В ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ GTD® ВІД ІНШИХ МЕТОДИК ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ?
Девід Аллен, автор книги «Як привести справи до ладу», запропонував принципово інший підхід. Він стверджує, що потрібне не ілюзорне управління часом, а управління собою. Час — це лише одна зі змінних у процесі ефективної взаємодії з усім, що ми повинні й хочемо зробити як в особистому, так і в професійному житті.

GTD® — це збір всього, що потребує нашої уваги, прийняття рішень щодо того, що з цим потрібно (якщо потрібно) робити, організація результатів цього мисленнєвого процесу в надійну систему, яку ми можемо відповідним чином аналізувати, і впевнений вибір, що вам робити, в будь-який момент часу.

Таким чином, GTD® забезпечує комплексний підхід до підвищення продуктивності і зниження стресу.
Я ВВАЖАЮ СЕБЕ ПРОДУКТИВНОЮ ЛЮДИНОЮ. ЧИМ GTD® МОЖЕ БУТИ ДЛЯ МЕНЕ КОРИСНОЮ?
До тренінгів із тайм-менеджменту і продуктивності іноді ставляться скептично. Але GTD® — це не тайм-менеджмент. Це система управління справами, яка часто є складовою програм розвитку і підвищення потенціалу, тому що вона системно допомагає одним із найяскравіших і найамбітніших, а також найбільш зайнятих людей досягати більшого. Більш того, GTD® робить високу продуктивність стійкішою у довгостроковій перспективі. При цьому зі збільшенням ефективності приходить і зростання задоволеності.
ЧИМ НАВЧАННЯ НА ВОРКШОПІ КРАЩЕ ЗА ПРОСТЕ ЧИТАННЯ КНИГИ?
Читання книги, безумовно, допоможе вам почати. Насправді, багато людей, які беруть участь у воркшопі, вже прочитали книгу (проте це необов'язково). Хоча книга чудова з погляду знань, воркшоп допомагає з практичного боку. Він задуманий як тренінг, на якому ви фактично починаєте впровадження GTD® і отримуєте негайний зворотній зв'язок від тренера та інших учасників. Це різниця між «знати щось» і «робити це правильно». Ви також познайомитеся з найкращими практиками із впровадження GTD®, які ми даємо в різних форматах для найкращого сприйняття матеріалу.
ХТО ЩЕ ВЧИТЬ МЕТОДОЛОГІЇ GTD®?
ТОВ «ВС-Груп» є єдиним офіційно сертифікованим партнером David Allen Company в Україні. Наші тренери проходять суворий процес навчання і сертифікування у David Allen Academy. Тому наші воркшопи є єдиними офіційно ліцензованими навчальними програмами із GTD® в Україні, Грузії, Азербайджані, Арменії та Молдові.
ЯК GTD® МОЖЕ ВІДОКРЕМИТИ УСПІХ ВІД СТРЕСУ?
Широко поширена думка: щоб бути більш успішним, потрібно відчувати більше стресу. Проте ми не одноразово спостерігали, як комп'ютерні технології легко трансформують завдання, які раніше здавалися важкими, складними і навіть стресовими, у просту повсякденну рутину. GTD® — це форма «ментальної технології», мисленнєвий процес, який збільшує продуктивність, не вимагаючи додаткових зусиль. Насправді, більшість людей відчувають значне зниження стресу при одночасному поліпшенні результатів, яких досягають. Інакше кажучи, GTD® — більш розумний спосіб працювати і жити.
ЧОМУ ЛЮДИ З ТАКИМ ЕНТУІАЗМОМ РЕКОМЕНДУЮТЬ GTD®?
Якщо ви потрапили на цей сайт тому, що хтось порекомендував вам «те саме GTD®», ви не самотні. Якби ви виявили щось, що постійно допомагало б вам досягати більшого з меншими зусиллями і стресом, хіба ви не були б у захваті? Незалежно від того, що говорять інші про свій досвід застосування GTD®, ми рекомендуємо вам спробувати самому, щоб подивитися, що застосування GTD® може дати особисто вам. Чудовий варіант для початку — один із наших майбутніх воркшопів.
ЯК GTD® МОЖЕ ДОПОМОГТИ СПІВРОБІТНИКАМ ІЗ ВИСОКИМ ПОТЕНЦІАЛОМ?
GTD® часто використовується як один із напрямів програм розвитку співробітників із високим потенціалом, тому що ця методологія послідовно допомагає деяким з найрозумніших, найбільш зайнятих і найамбітніших людей доводити значно більше справ до кінця. Крім того, GTD® часто приводить до того, що співробітники тривалий час демонструють високу ефективність і продуктивність на робочому місці. Часто з ростом продуктивності зростає задоволеність, і ми нерідко виявляємо, що люди, яких ми навчили, незабаром отримують підвищення.
ЧИ МОЖУ Я ДОКУПИТИ ПІЗНІШЕ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ СЕСІЇ УСТАНОВКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЧИ ІНДИВІДУАЛЬНУ СЕСІЮ З НАЛАШТУВАННЯ?
Так, ви можете докупити будь-яку з цих опцій безпосередньо під час тренінгу або пізніше. Для цього зв'яжіться з нами за телефоном 044 465 68 67 або залиште заявку в розділі Контакти.
ЯКЩО Я НЕ ЗМОЖУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ У ЗАПЛАНОВАНІ ДАТИ, МЕНІ ПОВЕРНУТЬ КОШТИ?
Якщо учасник не був присутній на тренінгу з незалежних від нас причин, то повернення коштів не відбувається. В такому разі ми зберігаємо за учасником місце для участі у наступному запланованому за розкладом воркшопі.
ЯКІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДЛЯ УЧАСТІ У LIVE ВОРКШОПІ?
Навчання відбувається на безпечній платформі Adobe Connect. Вам потрібно встановити її на своєму комп'ютері. Посилання для скачування:
Для Windows: https://www.adobe.com/go/Connectsetup
Для Mac: https://www.adobe.com/go/ConnectSetupMac
Вам знадобиться ноутбук або персональный комп'ютер зі стійким підключенням до інтернету.

WINDOWS

· Intel Pentium 4 з частотою 1,4 ГГц або більш потужним процесором (або еквівалентний)
· Windows 10, 8.1 (32-розрядна/64-розрядна), Windows 7 (32-розрядна/64-розрядна)
· 512 МБ оперативної пам'яті (рекомендується 1 ГБ)
· Microsoft Internet Explorer 11 або більш пізньої версії, браузери Windows Edge, Mozilla Firefox і Google Chrome
· Для HTML-клієнта - Google Chrome (70.0 і вище), Mozilla Firefox (65.0 і вище) і Edge (42.0 і вище)

MAC OS

· Intel Core Duo з частотою 1,83 ГГц або більш потужним процесором
· 512 МБ оперативної пам'яті (рекомендується 1 ГБ)
· Mac OS X 10.12, 10.13 и 10.14
· Mozilla Firefox, Apple Safari, Google Chrome
· Для HTML-клієнта - Google Chrome (70.0 і вище), Apple Safari (12.0 і вище) і Mozilla Firefox (65.0 і вище)

LINUX

· Ubuntu 16.04; Red Hat Enterprise Linux 6
· Для Linux відсутня підтримка додатків. Користувачі Linux можуть відвідувати збори у браузері
· Google Chrome
· Adobe Flash Player 23.0

Участь у воркшопі на планшеті або мобільному телефоні неможлива.
ЩО ТАКЕ 100% ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ?
Методологія Getting Things Done ефективна. Тому ми впевнені, що ви зможете досягти бажаних результатів. Однак якщо ви все ще не задоволені рівнем своєї продуктивності після відвідування воркшопу і проходження програми GTD® Mindmarker, ви можете подати нам запит на повне повернення коштів протягом 60 днів після відвідування воркшопу. Враховуйте, що компенсація можлива лише у тому разі, якщо ви покажете, що виконували усі вказівки, отримані на воркшопі та в завданнях Mindmarker, і проте не задоволені результатом.
Якщо ви бажаєте, щоб ми вам зателефонували, або вам потрібна оплата від юрособи – заповніть цю форму
ТОВ "ВС-Груп" є сертифікованим міжнародним партнером David Allen Company.

Ми є єдиною сертифікованою організацією, яка має право проводити ліцензовані тренінги з GTD® на території України, Грузії, Азербайджану, Арменії та Молдови
Поставте нам питання
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Напишіть ваше імя
Напишіть ваш e-mail
Напишіть ваш телефон
Напишіть місто на відділення Нової пошти для відправки навчальних матеріалів
Промокод
Left
Right
Дізнайтеся більше про методологію GTD® на безкоштовному вебінарі 17 червня.
Для реєстрації заповніть цю форму
Напишiть свiй email
Напишiть своє ім’я українською мовою
Напишіть свій телефон
Щоб завантажити детальну програму воркшопу, будь ласка, заповніть цю форму
Напишiть свiй email
Напишiть своє ім’я українською мовою
Напишіть свій телефон
Left
Right
Що таке GTD®?
Безкоштовний вебінар
Ваш email
Ваші імя та прізвище
Ваш номер телефону
Реєструючись, ви даєте згоду на обробку персональних даних і приймаєте ліцензійну угоду