У СВІТІ НЕМАЄ ПРОБЛЕМ, Є ТІЛЬКИ ПРОЄКТИ
Рівень 2. Проекти і пріоритети


Пройдіть сертифікований воркшоп з методології GTD®
Структура навчання
МОДУЛЬ 1
МОДУЛЬ 2
МОДУЛЬ 3
Шлях до досконалості у GTD®
Для кого буде корисним тренінг?
Тим, хто знайомий з основами GTD® і має досвід застосування.
Тим, кому не вистачає відчуття стабільності у складних ситуаціях.
Тим, хто не знає, як впоратися з великою кількістю зобов'язань
Тим, хто хоче позбутися сумнівів при розподілі пріоритетів.
70
35
КРАЇН ПАРТНЕРІВ
РОКІВ РОБОТИ DAVID ALLEN ACADEMY
Тим, хто хоче перейти на більш високий рівень контролю і фокусуватися на головному.
Людям, що працюють в умовах багатозадачності та прагнуть максимальної ефективності.
2 МЛН
КНИЖОК 30 МОВАМИ ПРОДАНО ПО ВСЬОМУ СВІТУ
500+
ВИПУСКНИКІВ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ В УКРАЇНІ
Пройдіть сертифікований David Allen Academy тренінг із методології GTD® та організуйте робочий і особистий простір в умовах кризи без стресу.
МОДУЛЬ 4
Розвиток, підтримка і використання інтегрованої системи
Повний список проектів
Модель Природнього Планування®
ОПТИМІЗАЦІЯ ВАШОЇ СИСТЕМИ GTD®
Що таке GTD®?
СВОБОДА. ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ. GTD®.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це
TBA
LIVE WORKSHOP
На тренінгу ви зможете
Дізнатися, де ви знаходитеся на шляху здобуття майстерності GTD®, і зрозуміти, як рухатися далі.
Сформувати повний список ваших проектів і визначити Горизонти Фокусу®.
Дізнатися 5 кроків Моделі Природнього Планування® і навчитися планувати складні проекти і проекти, в яких ви не знаєте, з чого почати
Зрозуміти, як розвинути і персоналізувати інтегровану систему GTD®, створити контрольні списки та індивідуалізувати Щотижневий огляд®
Переваги LIVE Workshop
За допомогою чатів, запитань і вправ ми зробили цей тренінг дуже інтерактивним. Це віртуальна аудиторія з тренером і учасниками по різні боки екрану.
Наповнення таке саме як і в офлайн тренінгу. Ви отримаєте той самий набір друкованих матеріалів учасника, який ми відправимо поштою.
Учасники з інших міст економлять час на проїзд і не несуть додаткових витрат на проїзд та проживання.
GTD® навіть краще вивчати у звичній атмосфері, наприклад, за робочим столом, тому що саме там ви одразу можете застосувати кроки і принципи. Все, що потрібно, у вас під рукою.
1
2
3
4
Це не типовий онлайн-тренінг, на якому ви сидите і слухаєте кілька годин. У нас ви будете брати участь вербально, візуально і навіть кінестетично.
ЦІЛА СИСТЕМА ДОЗВОЛЯЄ ВІДЧУТИ СТАН ПОТОКУ КРАЩЕ, НІЖ ЇЇ ОКРЕМІ ЧАСТИНИ.
Важливий бонус
Цей курс — не просто навчання з тренером. Це навчання один в одного. Ви працюєте на курсі з тими, хто вже має власний досвід і практику використання методології GTD®.

Ви матимете можливість дізнатися, наскільки важливим є процес персоналізації методики GTD® та її вбудовування у ваш існуючий робочий режим. Це по-справжньому «Клас Майстрів».
Хто проводить тренінг
В'ЯЧЕСЛАВ СУХОМЛИНОВ
Голова офіційного представництва David Allen Company в Україні, Азербайджані, Грузії, Арменії та Молдові
КОЛИ ВИ РОЗУМІЄТЕ GTD®, ВИ ГІДНО ЇЇ ОЦІНЮЄТЕ, АЛЕ КОЛИ ВИ ЇЇ ЗАСТОСОВУЄТЕ, ТО ПЕРЕХОДИТЕ НА ЯКІСНО НОВИЙ РІВЕНЬ!
Якщо ви не навчалися у нас на курсі GTD® «Основи», визначте свою готовність до курсу «Проекти і Пріоритети»
GTD® в Україні — це ком'юніті, в якому вже більше 500 випускників.
У нашому ком'юніті ми ділимося знаннями, обговорюємо інструменти і ставимо питання, розповідаємо про свій досвід впровадження GTD®.
Наші корпоративні клієнти
Часті питання
У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ТРЕНІНГОМ 2-ГО РІВНЯ «ПРОЕКТИ І ПРІОРИТЕТИ» І ТРЕНІНГОМ 1-ГО РІВНЯ «ОСНОВИ GTD»?
На тренінгу «Основи GTD®» ви вчитеся контролювати повсякденну діяльність, використовуючи дворівневий підхід: (1) методологія наведення ладу в ментальному і фізичному просторах і успішна робота з календарем і списками дій і (2) перетворення всього, що потребує виконання, на реальні проекти та дії, які допомагають цим проектам реалізуватися. Тренінг 2-го рівня — це наступний щабель на шляху освоєння GTD®, коли основи методології вже зрозумілі та використовуються. Основа цього рівня — проекти і пріоритети, їх впровадження і управління ними в межах інтегрованої системи. Ефективне застосування матеріалу тренінгу «Проекти і Пріоритети» дасть вам більш високий рівень контролю та концентрації, що забезпечує стабільність у більш довгостроковому періоді та у більш складних ситуаціях.
ЧИ МОЖУ Я ВІДВІДАТИ ТРЕНІНГ «ПРОЕКТИ І ПРІОРИТЕТИ», ЯКЩО Я НЕ БУВ НА ТРЕНІНГУ «ОСНОВИ GTD®»?
Так, можете, якщо вивчали GTD® самостійно і маєте досвід її застосування. Якщо на тренінгу ви зрозумієте, що володієте не всіма базовими знаннями чи навичками методології, то ви завжди можете пройти тренінг «Основи GTD®» пізніше.
ЩО ВІДРІЗНЯЄ GTD® ВІД ІНШИХ МЕТОДИК ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ?
Девід Аллен, автор книги «Як привести справи до ладу», запропонував принципово інший підхід. Він стверджує, що потрібне не ілюзорне управління часом, а управління собою. Час — це лише одна зі змінних у процесі ефективної взаємодії з усім, що ми повинні й хочемо зробити як в особистому, так і в професійному житті.

GTD® — це збір всього, що потребує нашої уваги, прийняття рішень щодо того, що з цим потрібно (якщо потрібно) робити, організація результатів цього мисленнєвого процесу в надійну систему, яку ми можемо відповідним чином аналізувати, і впевнений вибір, що вам робити, в будь-який момент часу.

Таким чином, GTD® забезпечує комплексний підхід до підвищення продуктивності і зниження стресу.
Я ВВАЖАЮ СЕБЕ ПРОДУКТИВНОЮ ЛЮДИНОЮ. ЧИМ GTD® МОЖЕ БУТИ ДЛЯ МЕНЕ КОРИСНОЮ?
До тренінгів із тайм-менеджменту і продуктивності іноді ставляться скептично. Але GTD® — це не тайм-менеджмент. Це система управління справами, яка часто є складовою програм розвитку і підвищення потенціалу, тому що вона системно допомагає одним із найяскравіших і найамбітніших, а також найбільш зайнятих людей досягати більшого. Більш того, GTD® робить високу продуктивність стійкішою у довгостроковій перспективі. При цьому зі збільшенням ефективності приходить і зростання задоволеності.
ЯК GTD® ВІДОКРЕМЛЮЄ УСПІХ ВІД СТРЕСУ?
Широко поширена думка: щоб бути більш успішним, потрібно відчувати більше стресу. Проте ми не одноразово спостерігали, як комп'ютерні технології легко трансформують завдання, які раніше здавалися важкими, складними і навіть стресовими, у просту повсякденну рутину. GTD® — це форма «ментальної технології», мисленнєвий процес, який збільшує продуктивність, не вимагаючи додаткових зусиль. Насправді, більшість людей відчувають значне зниження стресу при одночасному поліпшенні результатів, яких досягають. Інакше кажучи, GTD® — більш розумний спосіб працювати і жити.
ЯК GTD® ДОПОМАГАЄ СПІВРОБІТНИКАМ ІЗ ВИСОКИМ ПОТЕНЦІАЛОМ?
GTD® часто використовується як один із напрямів програм розвитку співробітників із високим потенціалом, тому що ця методологія послідовно допомагає деяким з найрозумніших, найбільш зайнятих і найамбітніших людей доводити значно більше справ до кінця. Крім того, GTD® часто приводить до того, що співробітники тривалий час демонструють високу ефективність і продуктивність на робочому місці. Часто з ростом продуктивності зростає задоволеність, і ми нерідко виявляємо, що люди, яких ми навчили, незабаром отримують підвищення.
ЧИ МОЖУ Я ДОКУПИТИ ПІЗНІШЕ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ СЕСІЇ УСТАНОВКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЧИ ІНДИВІДУАЛЬНУ СЕСІЮ З НАЛАШТУВАННЯ?
Так, ви можете докупити будь-яку з цих опцій безпосередньо під час тренінгу або пізніше. Для цього зв'яжіться з нами за телефоном 044 465 68 67 або залиште заявку в розділі Контакти.
ЯКЩО Я НЕ ЗМОЖУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ У ЗАПЛАНОВАНІ ДАТИ, МЕНІ ПОВЕРНУТЬ КОШТИ?
Якщо учасник не був присутній на тренінгу з незалежних від нас причин, то повернення коштів не відбувається. В такому разі ми зберігаємо за учасником місце для участі у наступному запланованому за розкладом воркшопі.
Реєстрація на тренінг
Поставте нам питання
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Введите ваше имя
Введите ваш email
Введите ваш телефон
Промокод
  • ЩОБ СКАЧАТИ ДЕТАЛЬНУ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГА, ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ
    Напишіть свій email
    Напишіть своє ім’я
    Напишіть свій телефон