У СВІТІ НЕМАЄ ПРОБЛЕМ, Є ТІЛЬКИ ПРОЕКТИ
Рівень 2. Проекти і пріоритети


Пройдіть сертифікований воркшоп з методології GTD®
Структура навчання
МОДУЛЬ 1
МОДУЛЬ 2
МОДУЛЬ 3
Шлях до досконалості у GTD®
Для кого буде корисним тренінг?
Тим, хто знайомий з основами GTD® і має досвід застосування.
Тим, кому не вистачає відчуття стабільності у складних ситуаціях.
Тим, хто не знає, як впоратися з великою кількістю зобов'язань
Тим, хто хоче позбутися сумнівів при розподілі пріоритетів.
70
35
КРАЇН ПАРТНЕРІВ
РОКІВ РОБОТИ DAVID ALLEN ACADEMY
Тим, хто хоче перейти на більш високий рівень контролю і фокусуватися на головному.
Людям, що працюють в умовах багатозадачності та прагнуть максимальної ефективності.
2 МЛН
КНИЖОК 30 МОВАМИ ПРОДАНО ПО ВСЬОМУ СВІТУ
500+
ВИПУСКНИКІВ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ В УКРАЇНІ
Пройдіть сертифікований David Allen Academy тренінг із методології GTD® та організуйте робочий і особистий простір в умовах кризи без стресу.
МОДУЛЬ 4
Розвиток, підтримка і використання інтегрованої системи
Повний список проектів
Модель Природнього Планування®
ОПТИМІЗАЦІЯ ВАШОЇ СИСТЕМИ GTD®
Що таке GTD®?
СВОБОДА. ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ. GTD®.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це.
Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків із управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії та плани.

GTD® — перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу, яка ґрунтується на п'яти кроках управління потоком роботи і життя. Вона навчить вас вивільняти простір для нових ідей і доводити їх до завершення. У вас є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® лише дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це
15-18 листопада 2022
9:00 – 12:00
LIVE WORKSHOP
На тренінгу ви зможете
Дізнатися, де ви знаходитеся на шляху здобуття майстерності GTD®, і зрозуміти, як рухатися далі.
Сформувати повний список ваших проектів і визначити Горизонти Фокусу®.
Дізнатися 5 кроків Моделі Природнього Планування® і навчитися планувати складні проекти і проекти, в яких ви не знаєте, з чого почати
Зрозуміти, як розвинути і персоналізувати інтегровану систему GTD®, створити контрольні списки та індивідуалізувати Щотижневий огляд®
Переваги LIVE Workshop
За допомогою чатів, запитань і вправ ми зробили цей тренінг дуже інтерактивним. Це віртуальна аудиторія з тренером і учасниками по різні боки екрану.
Наповнення таке саме як і в офлайн тренінгу. Ви отримаєте той самий набір друкованих матеріалів учасника, який ми відправимо поштою.
Учасники з інших міст економлять час на проїзд і не несуть додаткових витрат на проїзд та проживання.
GTD® навіть краще вивчати у звичній атмосфері, наприклад, за робочим столом, тому що саме там ви одразу можете застосувати кроки і принципи. Все, що потрібно, у вас під рукою.
1
2
3
4
Це не типовий онлайн-тренінг, на якому ви сидите і слухаєте кілька годин. У нас ви будете брати участь вербально, візуально і навіть кінестетично.
ЦІЛА СИСТЕМА ДОЗВОЛЯЄ ВІДЧУТИ СТАН ПОТОКУ КРАЩЕ, НІЖ ЇЇ ОКРЕМІ ЧАСТИНИ.
Важливий бонус
Цей курс — не просто навчання з тренером. Це навчання один в одного. Ви працюєте на курсі з тими, хто вже має власний досвід і практику використання методології GTD®.

Ви матимете можливість дізнатися, наскільки важливим є процес персоналізації методики GTD® та її вбудовування у ваш існуючий робочий режим. Це по-справжньому «Клас Майстрів».
Хто проводить тренінг
В'ЯЧЕСЛАВ СУХОМЛИНОВ
Голова офіційного представництва David Allen Company в Україні, Азербайджані, Грузії, Арменії та Молдові
КОЛИ ВИ РОЗУМІЄТЕ GTD®, ВИ ГІДНО ЇЇ ОЦІНЮЄТЕ, АЛЕ КОЛИ ВИ ЇЇ ЗАСТОСОВУЄТЕ, ТО ПЕРЕХОДИТЕ НА ЯКІСНО НОВИЙ РІВЕНЬ!
Вартість
ІНСТАЛЯЦІЯ
ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ
16 800
грн
18 700
21 900
грн
грн
Для юридичних осіб + 5% Єдиного податку або 20% ПДВ залежно від форми оплати.
Подробиці за телефоном +38 044 33 44 909 або за адресою [email protected]
ІНТЕГРАЦІЯ
Якщо ви не навчалися у нас на курсі GTD® «Основи», визначте свою готовність до тренінгу «Проекти і Пріоритети»
GTD® в Україні — це ком'юніті, в якому вже більше 500 випускників.
У нашому ком'юніті ми ділимося знаннями, обговорюємо інструменти і ставимо питання, розповідаємо про свій досвід впровадження GTD®.
Наші корпоративні клієнти
Часті питання
У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ТРЕНІНГОМ 2-ГО РІВНЯ «ПРОЕКТИ І ПРІОРИТЕТИ» І ТРЕНІНГОМ 1-ГО РІВНЯ «ОСНОВИ GTD»?
На тренінгу «Основи GTD®» ви вчитеся контролювати повсякденну діяльність, використовуючи дворівневий підхід: (1) методологія наведення ладу в ментальному і фізичному просторах і успішна робота з календарем і списками дій і (2) перетворення всього, що потребує виконання, на реальні проекти та дії, які допомагають цим проектам реалізуватися. Тренінг 2-го рівня — це наступний щабель на шляху освоєння GTD®, коли основи методології вже зрозумілі та використовуються. Основа цього рівня — проекти і пріоритети, їх впровадження і управління ними в межах інтегрованої системи. Ефективне застосування матеріалу тренінгу «Проекти і Пріоритети» дасть вам більш високий рівень контролю та концентрації, що забезпечує стабільність у більш довгостроковому періоді та у більш складних ситуаціях.
ЧИ МОЖУ Я ВІДВІДАТИ ТРЕНІНГ «ПРОЕКТИ І ПРІОРИТЕТИ», ЯКЩО Я НЕ БУВ НА ТРЕНІНГУ «ОСНОВИ GTD®»?
Так, можете, якщо вивчали GTD® самостійно і маєте досвід її застосування. Якщо на тренінгу ви зрозумієте, що володієте не всіма базовими знаннями чи навичками методології, то ви завжди можете пройти тренінг «Основи GTD®» пізніше.
ЩО ВІДРІЗНЯЄ GTD® ВІД ІНШИХ МЕТОДИК ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ?
Девід Аллен, автор книги «Як привести справи до ладу», запропонував принципово інший підхід. Він стверджує, що потрібне не ілюзорне управління часом, а управління собою. Час — це лише одна зі змінних у процесі ефективної взаємодії з усім, що ми повинні й хочемо зробити як в особистому, так і в професійному житті.

GTD® — це збір всього, що потребує нашої уваги, прийняття рішень щодо того, що з цим потрібно (якщо потрібно) робити, організація результатів цього мисленнєвого процесу в надійну систему, яку ми можемо відповідним чином аналізувати, і впевнений вибір, що вам робити, в будь-який момент часу.

Таким чином, GTD® забезпечує комплексний підхід до підвищення продуктивності і зниження стресу.
Я ВВАЖАЮ СЕБЕ ПРОДУКТИВНОЮ ЛЮДИНОЮ. ЧИМ GTD® МОЖЕ БУТИ ДЛЯ МЕНЕ КОРИСНОЮ?
До тренінгів із тайм-менеджменту і продуктивності іноді ставляться скептично. Але GTD® — це не тайм-менеджмент. Це система управління справами, яка часто є складовою програм розвитку і підвищення потенціалу, тому що вона системно допомагає одним із найяскравіших і найамбітніших, а також найбільш зайнятих людей досягати більшого. Більш того, GTD® робить високу продуктивність стійкішою у довгостроковій перспективі. При цьому зі збільшенням ефективності приходить і зростання задоволеності.
ЯК GTD® ВІДОКРЕМЛЮЄ УСПІХ ВІД СТРЕСУ?
Широко поширена думка: щоб бути більш успішним, потрібно відчувати більше стресу. Проте ми не одноразово спостерігали, як комп'ютерні технології легко трансформують завдання, які раніше здавалися важкими, складними і навіть стресовими, у просту повсякденну рутину. GTD® — це форма «ментальної технології», мисленнєвий процес, який збільшує продуктивність, не вимагаючи додаткових зусиль. Насправді, більшість людей відчувають значне зниження стресу при одночасному поліпшенні результатів, яких досягають. Інакше кажучи, GTD® — більш розумний спосіб працювати і жити.
ЯК GTD® ДОПОМАГАЄ СПІВРОБІТНИКАМ ІЗ ВИСОКИМ ПОТЕНЦІАЛОМ?
GTD® часто використовується як один із напрямів програм розвитку співробітників із високим потенціалом, тому що ця методологія послідовно допомагає деяким з найрозумніших, найбільш зайнятих і найамбітніших людей доводити значно більше справ до кінця. Крім того, GTD® часто приводить до того, що співробітники тривалий час демонструють високу ефективність і продуктивність на робочому місці. Часто з ростом продуктивності зростає задоволеність, і ми нерідко виявляємо, що люди, яких ми навчили, незабаром отримують підвищення.
ЧИ МОЖУ Я ДОКУПИТИ ПІЗНІШЕ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ СЕСІЇ УСТАНОВКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЧИ ІНДИВІДУАЛЬНУ СЕСІЮ З НАЛАШТУВАННЯ?
Так, ви можете докупити будь-яку з цих опцій безпосередньо під час тренінгу або пізніше. Для цього зв'яжіться з нами за телефоном 044 465 68 67 або залиште заявку в розділі Контакти.
ЯКЩО Я НЕ ЗМОЖУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ У ЗАПЛАНОВАНІ ДАТИ, МЕНІ ПОВЕРНУТЬ КОШТИ?
Якщо учасник не був присутній на тренінгу з незалежних від нас причин, то повернення коштів не відбувається. В такому разі ми зберігаємо за учасником місце для участі у наступному запланованому за розкладом воркшопі.
Реєстрація на тренінг
Поставте нам питання
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Введите ваше имя
Введите ваш email
Введите ваш телефон
Промокод
Left
Right
ЩОБ СКАЧАТИ ДЕТАЛЬНУ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГА, ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ
Напишіть свій email
Напишіть своє ім’я
Напишіть свій телефон
Left
Right