Тренер - Getting Things Done© Ukraine

Тренер

НЕ ДЕЛЕГУЙТЕ ЖИТТЯ НАГОДІ!

Все в вашому житті створюєте саме ви. Спочатку у голові народжуються ідеї, а потім ви їх реалізуєте. Це чітко описує шлях, який пройшов В’ячеслав.

Випадкове знайомство з GTD дозволило йому зробити успішну кар’єру в операційному бізнесі. З того моменту він зміг пройти шлях від керівника невеликої мережі кафе до Виконавчого директора великого ресторанного холдингу Tarantino Family (70 ресторанів, 2500 співробітників).

Згодом власне хобі перетворилося на покликання допомагати ставати краще співробітникам і керівникам українських компаній, підприємцям і творчим людям. В’ячеслав — визнаний фахівець з особистої продуктивності в Україні та сертифікований тренер по GTD з 10-річним практичним досвідом використання методології.

Сьогодні його компанія ВС-Груп є ексклюзивним офіційним партнером David Allen Company в Україні. Серед клієнтів В’ячеслава McDonalds, BIC, Philip Morris Ukraine, MacPaw та багато локальних компаній.

David Earns Black Belt

ПІДНЯВСЯ ВІД РОБІТНИКА ДО КЕРІВНИКА

У 18 років В’ячеслав почав працювати у McDonalds, а вже через 6 років став директором ресторану. Пізніше він очолив ресторанний холдинг Tarantino Family — мережа понад 70 закладів в Україні та за її межами.

David Earns Black Belt

ЗАСНУВАВ LIVE.LOVE

Разом с партнерами Наталією Ємченко та Славою Баранським створив спортивну компанію LIVE.LOVE, яка вчить людей бути щасливими завдяки спорту. Серед напрямків LIVE.LOVE — навчання бігу, плаванню, тріатлону, танцям, дитячі програми, а також організація спортивно-розважальних заходів для популяризації спорту та здорового способу життя.

David Earns Black Belt

СТАВ ЗАЛІЗНОЮ ЛЮДИНОЮ

Восени 2017 року В’ячеслав став IRONMAN. На змаганнях з триатлону у Барселоні він проплив 4 км, проїхав на велосипеді 180 км і пробіг марафон (42,195 км) за 10 годин 38 хвилин. На підготовку пішло три роки безперервних тренувань та проміжних стартів.

David Earns Black Belt

ПОБУДУВАВ СІМ’Ю

В’ячеслав — не лише спортсмен та бізнесмен, а й щасливий батько двох хлопчиків.

LIVE курс "Основи"TBA