Про GTD® - Getting Things Done© Ukraine

Про GTD®

DAKA2

Сучасний технологічний світ пропонує безліч додатків з управління списками справ, проектами, організаційними системами і підвищення особистої продуктивності. Але навіть з їх допомогою нескінченні щоденні завдання не залишають вам можливості реалізувати ваші ідеї, мрії і плани. Ви думаєте, що вам потрібно працювати ще більше, ще продуктивніше, ще більше встигати, обмежуєте себе в сні і відпочинку. Але нічого не відбувається. Чому так?

Щоб бути продуктивним, креативним і доводити справи до завершення, потрібен не час, а простір. Порядок в справах не з’явиться, поки у вас в голові не утвориться вільний простір.

Протягом багатьох років автор методики Getting Things Done Девід Аллен шукав спосіб, як звільнити мозок, навчитися керувати своїми справами, справлятися з усіма взятими на себе зобов’язаннями і відповідальністю перед іншими людьми. У підсумку він прийшов до п’яти кроків управління потоком роботи і життя. І з 2001 року вони служать провідником для тих, хто хоче рухатися вперед і досягати більшого.

  1. Збір. Зберіть все, що потребує вашої уваги.
  2. Обробка. Визначте, що означає кожен зібраний елемент.
  3. Організація. Помістіть результати в зручну, надійну систему.
  4. Огляд. Обмірковуйте зобов’язання, перш ніж виконувати їх.
  5. Виконання. Впевнено вибирайте, на чому сфокусуватися в даний момент, і робіть це.

За допомогою цих кроків ви наведете лад в своїх справах в роботі і житті. Вони дозволять вам побачити весь контекст зобов’язань, розставити пріоритети і реалізувати свій потенціал, діючи стратегічно і інтуїтивно.

GTD® – перевірена часом глобальна методика продуктивності без стресу. У вас вже є все для того, щоб привести справи до ладу і досягти більшого. GTD® тільки дає вам інструменти і методику мислення, щоб робити це.

 

Розум, як вода

Ваш розум для того, щоб генерувати ідеї, а не зберігати їх. Ось чому Девід Аллен створив Getting Things Done®. GTD® – це система управління особистим та професійним життям, яка допомагає незліченним особам та організаціям привнести порядок у хаос. GTD® забезпечує більшу продуктивність, ефективність та інноваційність. Це зменшує почуття перенавантаження – наводить фокус та чіткість, вселяє впевненість у собі.

Після десятиліть польових досліджень і практики його методів продуктивності, Девід написав міжнародний бестселер “Як упорядкувати справи”. Він був опублікований більш ніж на 28 мовах, журнал TIME назвав його “визначною діловою книгою по самовдосконаленню свого часу “. У 2015 році Девід випустив нове видання книги, що містить нові ідеї, оновлення та відкриття про світ Getting Things Done, і також багато його особистих та професійних додатків.

Сьогодні Девід Аллен вважається провідним авторитетом в області професійної та особистої продуктивності. Компанія David Allen Company здійснює нагляд за академією сертифікації та стандартами якості для глобальних партнерів, які проводять навчання по методиці GTD® та коучинг по всьому світу.

 

СВОБОДА. ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ. GTD®.

LIVE курс "Основи"TBA