GTD блог - Getting Things Done© Ukraine

GTD БЛОГ

GTD в організаціях: переваги та складнощі

13.09.2021

Незважаючи на те, що Getting Things Done по суті є індивідуально спрямованим управлінським методом, все більше і більше організацій, компаній і команд намагаються впровадити культуру GTD у лави своїх співробітників. Це може здатися очевидним: коли кожен співробітник насолоджується станом ясності та контролю стосовно своєї роботи, колективні результати значно від цього виграють. 

Найкращі практики роботи з електронною поштою для команд

25.06.2021

Які практики роботи з електронною поштою використовують у самій David Allen Company

Ваш повний список проектів

12.05.2021

Один з найцікавіших елементів GTD® — це список проектів. Наявність списку проектів представляється дивним відкриттям для тих, хто звик користуватися простим списком справ.

Як зв’язати наступні дії та проекти

11.05.2021

Одне з найчастіших запитань про впровадження GTD® — як зв’язати проекти і наступні дії. Getting Things Done рекомендує розміщувати наступні дії у контекстних списках, а не окремими списками під кожним проектом. Чому Девід Аллен рекомендує робити саме так і що ви від цього виграєте?

Як ПЗ для спільної роботи компанії, в якій ви працюєте, співвідноситься з GTD®?

05.04.2021

Програмне забезпечення для спільної роботи, таке як Slack, G Suite, Microsoft Teams користується великим попитом, в той час як компанії намагаються впоратися із запитами на поліпшення командної роботи, управління інформацією та продуктивність. У цій статті представлені кілька ключових питань, які допоможуть вам зрозуміти, як різні елементи командного ПЗ можуть оптимально взаємодіяти з вашою надійною системою GTD® для особистої продуктивності, посилюючи вплив обох.

LIVE воркшоп "Основи"19-22 жовтня 2021