GTD БЛОГ

Як виглядають ваші бажані результати?

14.06.2020

Як тільки ми визначаємо, як виглядає фінальний результат, наш мозок починає діяти і пропонує максимально ефективні способи дійти до кінцевої мети.

 

Як я схуд на 31кг з GTD®

08.06.2020

Чи можливо схуднути з 113кг до 82кг? Так. Чи станеться це швидко? Ні.

Саме тривалість процесу означає, що GTD® може бути ключем до його реалізації.

5 кроків вдосконалення домашнього робочого процесу

06.06.2020

Багато хто з нас зараз змушений працювати в незвичних умовах, тому дуже сильно зростає важливість ваших навичок “Getting Things Done®” – доводити справи до кінця.

Багатозадачність збільшує ризик вигорання

14.04.2020

Ми часто пишаємося нашою здатністю виконувати кілька завдань одночасно. Однак наш мозок не призначений для цього.

Як не випасти з робочого ритму під час пандемії COVID-19: 5 дієвих кроків

20.03.2020

У зв’язку з недавно оголошеною пандемією COVID-19 ваш спосіб життя може сильно змінитися і важливо зосередитися на підвищенні власної ефективності. GTD® може допомогти «залишатися в грі» працюючи дистанційно вдома.

Тайм-менеджмент – в чому реальна проблема?

09.12.2019

Ви не здатні керувати часом. Час узагалі не піддається контролю. Тайм-менеджмент насправді полягає в керуванні власними діями впродовж часу, а не самим часом. Втім при цьому легше вважати, що керувати потрібно саме часом, а не своїми діями.

Вміння не відволікатись – найважливіший навик 21-го сторіччя

20.11.2019

Існує навик, який буде найважливішим у майбутньому, але мало хто усвідомлює це

Як доводити справи до завершення та “БУТИ” в процесі роботи

12.11.2019

Девід Аллен початково створював GTD® для себе як спосіб отримати більше вільного часу та свободи. Тепер же він готовий допомогти вам зробити те саме: звільнити простір для ідей, щоб відчувати себе впевненіше, вільніше та креативніше у повсякденному житті.

Продуктивність – результат керування увагою, а не часом

30.10.2019

Часто проблеми з продуктивністю пов’язані не із нестачею ефективності, а з нестачею мотивації. Продуктивність не має бути самоціллю і лише тоді позитивна, коли кінцевий результат того вартий. Якщо продуктивність є вашою метою, для досягнення поставлених задач знадобиться неабияка сила волі. Коли ж ви звернете увагу на причини, з яких ви в захваті від певного проекту і хто від цього виграє, ви обов’язково втягнетесь у роботу. У вас виникне невимущена мотивація.

Як уникнути поширеної помилки у використанні GTD®

27.10.2019

Коли з’являється відчуття, що заплутуєтесь, рідше заглядаєте у свої списки та перестаєте виконувати щотижневі огляди – замисліться про вміст цих списків та що з ними не так. Можливо, ваші проекти та наступні дії більше нагадують абстрактні нотатки чи нагадування? Саме час усе владнати!

 

Тренінг «Основи GTD®» /12-13 вересня 2020 Київ