Зустрічайте, Девід - Getting Things Done© Ukraine

Зустрічайте, Девід

Розум, як вода

Мене часто пізнають за моїм визначенням балансу між перспективами і бажанням все контролювати – «свідомість як вода». Вам не потрібно позбавлятися всіх своїх думок (неможливо ні про що не думати, перебуваючи у свідомості), але ваш розум здатний працювати творчо і більш продуктивно. Методологія GTD® допоможе вам досягти цього оптимального стану і зберегти його. Ви будете витрачати силу свого розуму не для того, щоб пам’ятати про якісь речі, а для того, щоб обмірковувати їх

Після десятиліть польових досліджень і практики його методів продуктивності, Девід написав міжнародний бестселер “Як привести справи в порядок”. Він був опублікований більш ніж на 28 мовах, журнал TIME назвав його “визначною діловою книгою по самовдосконаленню свого часу “. У 2015 році Девід випустив нове видання книги, що містить нові ідеї, оновлення та відкриття про світ Getting Things Done, і також багато його особистих та професійних додатків.

Сьогодні Девід Аллен вважається провідним авторитетом в області професійної та особистої продуктивності. Компанія David Allen Company здійснює нагляд за академією сертифікації та стандартами якості для глобальних партнерів, які проводять навчання по методиці GTD та коучинг по всьому світу.

DA-sig

David Earns Black Belt

ШЛЯХ ДЕВІДА

Сьогодні методологія GTD Девіда Аллена швидко поширюється по всьому світу. David Allen Company розширює свою присутність через франшизу, яка керує освітньою програмою «Управління робочим процесом» в більш ніж 50 країнах світу.

Більше 30 років Девід присвятив роботі з найуспішнішими і талановитими людьми в світі. Він завжди вказував, як важливо «вивантажувати» справи з голови в надійну зовнішню систему, і його послання знайшло відгук у багатьох, хто хотів зробити свою роботу більш творчою і продуктивною.

David Earns Black Belt

ВИХОДИТЬ ДРУГЕ ВИДАННЯ БЕСТСЕЛЕРА ДЕВІДА АЛЛЕНА

 

З моменту першої публікації майже п’ятнадцять років тому книга «Getting Things Done: Як упорядкувати справи» має надзвичайно сильний вплив на світ бізнесу, і це найкраща книга про самоорганізацію. GTD – покрокове керівництво для вирішення особистих і професійних завдань, засноване на широкій інфраструктурі сайтів, організаційних інструментів і семінарів. У 2015 році Девід Аллен опублікував оновлену версію оригінального керівництва з GTD з детальними оглядами, прикладами і рекомендаціями для тренінгів, щоб методологія продовжувала працювати ще довго з урахуванням вимог часу. У переглянутому виданні містяться нові матеріали про роль цифрових технологій, а також нещодавні дослідження в сфері когнітивних наук, результати яких свідчать про ефективність GTD.

David Earns Black Belt

ДЕВІД МАЄ ЧОРНИЙ ПОЯС З КАРАТЕ

Багато понять, якими він оперує при навчанні підвищенню продуктивності, запозичені з цієї сфери.

David Earns Black Belt

ПІДХІД ДЕВІДА

Підхід Девіда Аллена до підтримки балансу між роботою та особистим життям полягає не в штучному відокремлюванні професійної сторони життя від інших її областей, він вчить, як приділяти безроздільну увагу тому, що ви робите зараз, не думаючи ні про що інше – не важливо, працюєте ви вдома або насолоджуєтесь відпочинком в компанії сім’ї та друзів.

LIVE курс "Основи"TBA