20 років від першого видання книги Девіда Аллена «Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу» - Getting Things Done© Ukraine

Неймовірно, але в січні 2021 року виповнилося 20 років від першого видання книги Девіда Аллена “Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу” (“Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса”, “Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity”). За цей час вона стала однією з найбільш впливових бізнес книг і тільки в США розійшлася тиражем більше 2 млн екземплярів. Її купують для особистого використання, на подарунок, для корпоративних бібліотек — ця книга здатна змінити життя. Її називають біблією особистої продуктивності. 

Від часу першого виходу книги Девід неодноразово оновлював її зміст, переписував, доповнював, осучаснював матеріал. Зараз ви не знайдете у ній застарілої інформації, вона цілком відповідає новим реаліям і сучасному цифровому світу. “Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity” перекладена більш як на 30 мов і користується шаленою популярністю. Не дивно, адже мільйонам людей вона допомогла досягти високої особистої ефективності і балансу в особистому житті й роботі, знизити рівень стресу і почати отримувати задоволення від будь-якого заняття. Для тих, хто тільки знайомиться с GTD, вона стане першим джерелом знань, а для тих, хто вже практикує, стає настільною книгою. Нею зачитуються усі — від власників бізнесу і топ-менеджерів до молодих батьків і студентів. До речі, усі, хто навчаються GTD, отримують примірник книги у пакеті учасника тренінгів.

Може здатися, що впорядкування справ лише додає роботи, адже на це також потрібен час. Насправді, ні. Девід Аллен говорить, що він вчить досягати більших результатів із меншими зусиллями. Час не відіграє тієї ролі, яку йому приписують, коли йдеться про його нестачу. Аллен вчить вивільняти ментальний простір, завдяки чому ви завжди знатимете, що займаєтесь доцільною справою у кожен момент свого життя. 

Якщо ви ще не читали “Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу”, наполегливо радимо вам це зробити. Наразі триває робота над підготовкою перевидання українською мовою. Сподіваємося, що скоро воно побачить світ.

Тренінг «Основи GTD®» /14-17 вересня 2021