Слава Баранський, Co-Founder LIVE.LOVE - Getting Things Done© Ukraine

Слава Баранський, Co-Founder LIVE.LOVE

Про GTD я знав все своє свідоме життя. Коли я працював головним редактором ЛАЙФХАКЕРа, ми багато писали про цю систему, тестували десятки додатків. Цікаво, що 10 років тому GTD був майже завжди інструментом №1 у всіх успішних людей, які давали нам інтерв’ю.

По-справжньому практикувати GTD я почав десь з рік тому під пильним наглядом В’ячеслава Сухомлинова. Він навчав команду нашого спільного проекту цій системі, і я був в їх числі.

Можу сказати, що я зміг остудити трохи свій буйний розум і почати більше отримувати задоволення від життя. Ніколи не замовкаючий діалог всередині голови замовк і тепер я впевнений майже на 100% (я ж людина, так що відсоток упевненості нижче), що нічого важливого я не втрачу і не забуду зробити щось обіцяне в потрібний час.

Думаю, що головне досягнення після впровадження GTD в особистому і професійному житті – це повернення собі якогось стратегічного погляду на життя. В рутині і щоденних справах дуже легко забути навіщо я займаюсь бізнесом і що по-справжньому хочу від життя. Проектна система GTD допомагає не забувати про Великі цілі і час від часу продовжувати рух до них. Раніше вони мігрували з року в рік, від одного новорічного підведення підсумків до іншого без руху хоча б на 1 мм вперед. Тепер ми прискорилися!

Тренінг «Основи GTD®» /14-17 вересня 2021