Ілля Кенігштейн, Co-Founder Creative Quarter - Getting Things Done© Ukraine

Ілля Кенігштейн, Co-Founder Creative Quarter

Я досить скептично ставлюся до різного роду тренінги щодо поліпшення власної продуктивності і т.д., але про концепцію Getting Things Done чув раніше і навіть намагався самостійно її осягнути, правда безуспішно. І тут прийшло повідомлення: “Якщо знайдеш можливість, буду радий бачити на моєму воркшоп з GTD” – і я вирішив спробувати.
І ви знаєте, я пройшов цей курс і залишився в повному захваті. Мета GTD – познайомити вас з основними принципами і техніками для оволодіння мистецтвом продуктивності без стресу. Суть методології полягає в тому, щоб досягти і зберігати стан повної концентрації в будь-яких умовах. Для цього використовується цікава методика, нерозривно пов’язана з сучасними технологіями, які нас оточують. За допомогою техніки збору всіх завдань і проектів – від маленьких до великих, і умінні їх обробляти, відокремлюючи зерна від плевел, ви фактично звільняєте свою голову від величезної кількості абсолютно непотрібного мотлоху. Пам’ятайте метод Холмса, який справедливо вважав, що людський мозок – це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень тягне туди потрібне і непотрібне, і нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш. А Холмс зберігає тільки необхідні йому інструменти. Їх багато, але вони в ідеальному порядку і завжди під рукою. Загалом, цитуючи Девіда Аллена, основоположника даної методології: “Ваш розум для того, щоб генерувати ідеї, а не зберігати їх.”
Цей курс – короткий, всього два дні. Веде його особисто В’ячеслав Сухомлинов, компанія якого є офіційним представником David Allen Company в Україні. Якщо ви боретеся з емоційним вигоранням, загрузли в рутині або відчуваєте глибокий стрес у зв’язку з будь-яким неприємною подією у вашому житті (як це сталося зі мною) – вам це на 100% допоможе, як допомогло мені.”

LIVE курс "Основи"TBA