Марія Калугіна, піаністка, викладач музики - Getting Things Done© Ukraine

Марія Калугіна, піаністка, викладач музики

Ця система відвойовує головний ресурс у динамічного і багатошарового сучасного світу – час! При слідуванни нехитрим рекомендаціям і порадам тренера можна істотно звільнити голову і підвищити власну ефективність. Однозначно: суєта – це не конструктивна якість. GTD® (особисто мені) допомагає діяти спокійно, вивірено і зберігати ресурсний стан на протязі довгого часу. Стабільно.
Слідувати повчанням тренера, носити браслет хоча б 21 день не знімаючи !! (в цьому символічному ритуалі і правда є якась магія). Пережити момент відторгнення нового – типова реакція основної маси людей. Пережити за допомогою віри в те, що Ваш власний ККД збільшиться, просто терпляче впроваджувати, дочекатися інтеграції (коли вже з’являється природна потреба зливати все в inbox і писати weekly review) і потім вже робити висновки. І розповідати іншим)).

Особисто я кільком людям переказала в двох словах тренінг і одній людині віддала книгу. При цьому я переконана, що для того щоб система «лягла» і запрацювала – потрібен провідник, він же тренер, він же В’ячеслав Сухомлинов (якщо у нас в країні). Слава, дякую! Я задоволена)

Тренінг «Основи GTD®» /6-9 липня 2021