Микола Щербина, директор зі стратегії та розвитку холдингу TerWin Group - Getting Things Done© Ukraine

Микола Щербина, директор зі стратегії та розвитку холдингу TerWin Group

Раніше я думав, що GTD® – це про те, як встигати робити більше справ. Насправді, особисто я не став робити значно більше. Зате якість роботи, а також якість життя в цілому стала на порядок краще.

Головний відчутний ефект – думки стали яснішими і чіткими, а занепокоєння про невиконані завдання – менше. З’явилася впевненість, що все під контролем. Що в потрібний час, в потрібному місці я зроблю те, що потрібно.

У підсумку, в “розвантажену” голову частіше приходять нові ідеї, а завдяки гарному настрою є бажання втілювати їх в життя. Напевно, це і можна назвати “мистецтвом продуктивності без стресу”.

Що стосується особистого життя, то раніше, я взагалі не розглядав справи по дому і питання пов’язані з відносинами, як щось, що вимагає окремої фіксації і уваги.

Була ілюзія, що раз це не робочі питання, то вони якось самі вирішуватися в фоновому режимі. Провівши “інвентаризацію” я зрозумів, що насправді нічого само собою не робиться, а перегоріла півроку назад лампочка досі висить в світильнику.

Можливо, GTD® навіть важливіший для впорядкування особистого життя, ніж робочого. Як сказав мені Слава під час однієї з скайп-консультацій після майстер-класу “на роботі справи все-одно будуть робитися, тому що є начальник, є замовники, є система мотивації і т.д., а ось порядок в особистому житті залежить тільки від тебе, тому правильна організація тут грає ключову роль”.

Тренінг «Основи GTD®» /6-9 липня 2021