Володимир Жук, директор консалтингової фірми - Getting Things Done© Ukraine

Володимир Жук, директор консалтингової фірми

Я дізнався про GTD® в результаті пошуку і перебору різних методик, щоб допомогти собі організовувати особисте і професійне життя. Досить велика кількість різних проектів, в голові все не втримаєш, необхідна була система.

Активне впровадження і початок використання методології потрапило на січень 2019 року. І з тих пір найголовніше моє суб’єктивне відчуття — зменшився рівень тривоги. Я досить тривожна людина, і постійно «ми могли щось упустити» просто виїдає нерви і увагу. Коли вийшло «обнулитися» при впровадженні методики і надалі її використовувати — пропало з життя те, що може «раптом» навалитися, бо хтось забув щось зробити.

Я краще, ніж до впровадження GTD®, став делегувати. Тривожній людині складно навчитися делегувати, але з системою виявилося, що це набагато простіше, ніж було спочатку.

Моя порада новачкам – не бійтеся спробувати. І не кидайте після перших «кризових» моментів. Коли йде все спокійно, легко що-небудь імплементувати, важливо пережити з цим кризовий період. З GTD® можна це зробити, запевняю.

Тренінг «Основи GTD®» /5-6 грудня 2020 Київ