Юрій Севастьянов, консультант по SAP впровадженню, PEPSICO - Getting Things Done© Ukraine

Юрій Севастьянов, консультант по SAP впровадженню, PEPSICO

Тема особистісного розвитку цікавить мене давно. Перше знайомство з ідеєю GTD відбулося років 5 тому, але воно було досить поверховим, і багато з викладеного в статтях я не розумів або розумів недостатньо. Тому вирішив піти на тренінг в березні 2019.

Сказати, що відбулися грандіозні зміни, і моє життя трансформувалася в невичерпний потік досягнень я не можу, але що можу сказати точно, так це те, що почала формуватися структура робочого дня, цілей, з’явилася якась ясність того, що потрібно робити і в якій послідовності , а якщо не робити, то ти собі даєш в цьому звіт — я прийняв рішення цього не робити, тому що: перестало бути актуальним; вирішив до цього більше не повертатися.

Є багато речей, які з GTD я роблю набагато ефективніше. Я почав структурувати наявну довідкову інформацію (документи за проектами, різні квитанції, рахунки, фотографії, музика, фільми, і т.д.) Використання календаря в плануванні справ з датою або подій, які потрібно тримати в увазі. Управління робочою та особистою поштою. Очищення свідомості — сильна і потужна річ. На роботі і в побуті знизився рівень хаосу і як результат — стресу. Крім того, правило 2-х хвилин може творити чудеса, звичайно якщо почати ним користуватися).

Правда є і ложка дьогтю — цим потрібно займатися постійно) Але тут більше питання не до GTD як системи, а до себе як виконавця. Думаю, мені потрібно навчитися доводити розпочате завдання до логічного закінчення, вносити в планувальник наступний крок і тільки після цього приступати до іншої задачі.

Моя порада новачкам — терпіння, праця і мінімум самодіяльності))) В книзі і на курсі даються чіткі інструкції — бери і роби.

У доповненні скажу, що мені дуже допомогла особиста консультація Слави. Після закінчення курсу я рухався у правильному напрямку, але не особливо ефективною була структура мого планувальника (OmniFocus). Слава допоміг зробити структуру проектів, контекстів і папок набагато привабливіше і зрозуміліше. Рекомендація — не пошкодуйте грошей і купуйте курс з супроводом.

Удачі нам усім в цій непростій справі — приведення справ у порядок))

Тренінг «Основи GTD®» /5-6 грудня 2020 Київ