Книжка про GTD для підлітків очолила рейтинг «Книжка року – 2020» - Getting Things Done© Ukraine

Книжка “Getting Things Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі. Поради для підлітків” Девіда Аллена, Майка Вільямса і Марка Воллеса посіла перше місце у номінації “Література для школярів середніх класів” рейтингу “Книжка року – 2020”.  

Експерти оцінили близько 1000 книжок за актуальністю теми, якістю тексту й перекладу, професійністю видавничої підготовки і художньо-поліграфічного оформлення, щоб обрати найкращі книжки у кожній номінації. 

“Getting Things Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі. Поради для підлітків” вийшла у видавництві “КМ-Букс” і налічує 288 сторінок. Цей посібник написаний для підлітків, які хочуть мати плідне та ефективне майбутнє. Для цього автори пропонують їм потужні методи досягнення успіху в школі, на позакласних заняттях та у повсякденному житті, завдяки яким діти не відчуватимуть стресу.

Книжка Девіда Аллена для дорослих “Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу” (“Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса”, “Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity”) розійшлася мільйонними накладами по всьому світу і стала однією з найвпливовіших книжок про продуктивність і самоорганізацію. “Getting Things Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі. Поради для підлітків” пропонує свіжий погляд на класичний текст Девіда Аллена, адаптований для молоді.

Ця книжка покликана допомогти підліткам витримувати неймовірний тягар зайвої інформації, яка щодня вривається у їхнє життя, і дає набір інструментів для зниження стресу та концентрації уваги. Помічено, що після прочитання у дітей зростає прагнення до креативу, впевненість у собі, відчуття радості від досягнень.

Разом з цією книгою діти навчаться:

  • Застосовувати прості правила для класифікації всього розмаїття життєвої діяльності.
  • Планувати і запускати проекти як у школі, так і поза навчанням.
  • Визначати свої цілі й бути готовими до змін у них.
  • Почуватися впевненими в тому, що роблять, і в тому, чого не роблять.

До речі, у 2021 році виповнилося 20 років від першого видання книги Девіда Аллена “Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу” (“Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса”, “Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity”). Детальніше про це в нашому дописі.

Тренінг «Основи GTD®» /14-17 вересня 2021