Максим Корецький, Оwner BLACKSHIELD CAPITAL - Getting Things Done© Ukraine

Максим Корецький, Оwner BLACKSHIELD CAPITAL

GTD (Getting Things Done) тренінг Субота. Неділя. Навчання.
Хто чим займався у вихідні?
Нормальні люди відпочивали.
Я, як справжній «ботан», разом з В’ячеславом Сухомлиновим і 20-ю прекрасними людьми !!! (не ботанами !!!), вирішив освоїти нові навички з мистецтва управління справами.
Основні інсайти:
1) перенести більшу частину зберігання вхідної інформації, проектів, дій, дзвінків, цілей, і т.д. з мозку, в розширювач мозку, електронні носії.
З чітким структурованим використанням додатків це збір-обробка-організація-огляд-дії.
Це другий мій крок, щоб стати кіборгом-термінатором.
2) Основа GTD (в моєму розумінні) спочатку Бажання, Мета, Результат (прописати, ідеально, це вже від мене :), Візуалізувати 🙂 – і відразу, Відразу! визначити, яка моя наступна дія !!!, потім наступна дія і т.д.
Подумав один раз над ситуацією, і прийняв рішення відразу! Відразу!
3) Планування дій, проектів, цілей, стратегічних планів, особистих і своєї команди займає 60% !!! Колеги шістдесят % !!! робочого часу ефективного топ-менеджера, власника!
Гроші коли заробляти?
4) виконання дій розділити на місця, де ви їх робите: будинок, офіс, в машині, в місті, в відрядженні, у відпустці, на природі, під час спорту, за вечерею
Загалом, тим хто завантажений справами, потоком вхідної інформації, проектами і сильним тиском! Амбітні цілі! Наполегливо рекомендую! Особливо тим, хто не любить рутину.

Тренінг «Основи GTD®» /5-6 грудня 2020 Київ