Ярослав Пригара, President of Kyiv’ Chapter в YPO - Getting Things Done© Ukraine

Ярослав Пригара, President of Kyiv’ Chapter в YPO

Мене завжди бентежила культура засуджувати за промахи і не знаходити слів подяки за відмінно виконану роботу. Незважаючи на те, що в Україні ця культура (на мою думку) вросла корінням в усі аспекти життя (особливо корпоративної), в той же час, ситуація, вважаю, змінюється з кожним роком в кращу сторону.

У цьому пості я хотів подякувати В’ячеславу Сухомлинову за прекрасно виконану роботу.

Коли я йшов на тренінг GTD до Слави, мої очікування (я обіцяв бути чесним :-)) були стриманими. Вважаю, що я побудував своє управління справами досить ефективно. Хоч я і очікував, що зможу за допомогою нових знань поліпшити свої навички, але не більше. І я радий визнати, що результати виявилися значно вищими за очікування.

У мене є рівно 2 критерії оцінки ефективності тренінгу / лекції / семінару:
– кількість заміток за підсумками
– скільки з цих заміток / ідей я зміг почати втілювати в наступні 24 години. Може це моя особиста специфіка (хоч, думаю, що немає), але я знаю, що якщо я не почав щось робити протягом 24 годин з новими знаннями, то значить вони на перевірку не представляють для мене достатньою цінності або ж я не бачу ресурсу для їх втілення (що в кінцевому рахунку одне й те саме).

Я вважав за потрібне поділитися своїми нотатками / ідеями, які порахував цінними і почав втілювати в життя.

– в інтелектуальній праці ви не відчуваєте своїх помилок відразу, їх результат розмитий у часі. Ця думка мені здалася дуже цінною, я ніколи не розглядав інтелектуальні помилки під кутом часу.
– я не користувався голосовим набором завдань з автоматичним внесенням в Google Tasks в телефоні, мені ця опція здалася цікавою, особливо, коли набирати текст технічно складно.
– фільтр вхідних завдань за принципом “якщо на завдання потрібно менше 2-х хвилин – виконай його прямо зараз”. Не можу сказати, що він новий, але я точно спробую все-таки втілити його в життя, оскільки на поточний момент з цим у мене точно проблеми.
– внесення абсолютно всіх завдань в єдиний “інбокс” в письмовому вигляді до етапу обробки, мені здався цей підхід (хоч це і є один з ключових принципів GTD) цікавим і я почав ним користуватися.
– попередній пункт привів до думки провести аудит всіх місць, де у мене зберігається інформація, змушений визнати, що їх виявилося значно більше, ніж я собі думав, що, безумовно вносить сум’яття і призводить до зниження ефективності.

Ну, і безумовно, було приємно усвідомлювати, що сама методика GTD, хоч і інтуїтивно, але раніше вросла в мою систему управління справами і я її вважаю дуже ефективною.

Так ось, Слава, круто виконана робота! Дякую!

Тренінг «Основи GTD®» /5-6 грудня 2020 Київ