Олег Булавко, консультант в області кіберспорту в HyperX/KIngston Technology - Getting Things Done© Ukraine

Олег Булавко, консультант в області кіберспорту в HyperX/KIngston Technology

“Якщо ви зацікавилися системою GTD, областю само-менеджменту або ефективного управління своїми справами, швидше за все ви відчуваєте брак знань або навичок. Так було у мене.

На технологію GTD я натрапив кілька років тому, побачивши книгу Д. Аллена. Після самостійних спроб (і треба сказати малоуспішних) впровадити навик правильного планування, я вирішив пройти дводенний курс GTD Основи, який вів Слава Сухомлинов. Перед початком я поставив собі досить чітку мету отримати «повне розуміння» системи і виробити навик його застосування. Перший пункт залежить від відкритості, досвіду та залучення і відвертості ведучого. Слава Сухомлинов на 100% справляється з цим і я без тіні сумнівів можу рекомендувати його своїм друзям як експерта в області GTD.
Другий же пункт повністю залежить від вас особисто: бажання запровадити, практика, практика і ще раз практика. Сама по собі GTD-система буде ефективно працювати тільки якщо її ВИКОРИСТОВУВАТИ.

Що мені дав семінар і взагалі GTD?

1. Найважливіше – я отримав глибоке розуміння системи (ставте завжди цілі перед початком);
2. Позбувся «цейтноту» як відчуття. Розгорнувши звичку вносити / розбирати «Вхідні» можна звільнитися від тої психічно-енергетичногї напруги та від відчуття, що потрібно все тримати в голові і в думках, постійно повертатися (напружуватися) до абстрактного списку справ (Просто звикніть записувати і розбирати написане);
3. Структуру проектів / списків таку необхідну для гарного самопочуття 🙂

Ще раз висловлюю подяку Славі і його щирому бажанню допомогти людям ставати краще! Всім успіхів!”

Тренінг «Основи GTD®» /5-6 грудня 2020 Київ