Олеся Матвійчук, директор HUB 4.0 - Getting Things Done© Ukraine

Олеся Матвійчук, директор HUB 4.0

“Що взагалі таке GTD (Getting Things Done)?
Якщо коротко і своїми словами – методика управління справами (де під “справами” мається на увазі робочий процес у вузькому сенсі і ваші життєві дії – в широкому). Філософія – мистецтво продуктивності без стресу. Звучало, звичайно, пафосно) Але, як з’ясувалося, суща правда.
Не дивлячись на чималу вартість (інвестицію), вирішила піти, тому як чітко відчула – час настав. В умовах, коли кожен день виникають справи різної складності, з-за рогу визирають незакінчені, а за дверима стоять нові, важко. Мене в такі моменти охоплює страх і безсилля – тримаєш в голові 100 справ, 10 з яких потрібно виконати +/- одночасно і все з однаковим, як тобі здається, ступенем важливості. У підсумку: “життя – біль” і щоденний стрес, з якого не виходить вийти, а тільки на час приглушити.
2 дня і бам! – абсолютне почуття спокою і контролю. Відверто кажучи, такого результату не очікувала (і це я тільки приступила до нової системи організації справ). Задоволена неймовірно!
GTD – не чарівна таблетка. І не нова віра. Це спосіб організувати свої справи. Причому, як виявилося, простий до неможливості – в перший день я навіть вставала і ходила по залу – “нудило” від очевидних, на перший погляд, речей. Мені ж потрібно, щоб все було концентровано і тримало в тонусі)) Так, власне, і сталося в другий день, коли приступили до практики.
Спробувати варто!
П.С. А ще на тренінгу видають дуже крутий мерч – на радість естетам)”

Тренінг «Основи GTD®» /5-6 грудня 2020 Київ