Євген Лавренюк, керуючий партнер Dream Family - Getting Things Done© Ukraine

Євген Лавренюк, керуючий партнер Dream Family

Вже близько року я користуюся методикою GTD – Getting Things Done. І зараз, мабуть, маю повне право написати про неї відгук:

1. Всупереч першому враженню – це НЕ про те, як встигати робити ще БІЛЬШЕ справ і перетворитися в бездушного робота-виконавця. Це про те, як мати ясну свідомість, не упускати класні ідеї, і НЕ робити те, що зараз не важливо. Уявіть – у вас є кожен день список з 10 справ, але ви регулярно встигаєте робити тільки 5. І, звичайно ж, страждаєте від вічної агонії і почуття тривоги. Так ось GTD допомагає розібратися, що з цього списку – повна хрень, осмислено скоротити його до, умовно, 3х справ, які ви з задоволенням і максимальною продуктивністю зможете виконати САМЕ сьогодні.

2. Це СИСТЕМА, і як в будь-якій системі важливо, щоб працювали всі елементи. Випадає одна деталь – і все летить шкереберть. Тому GTD – це про вироблення звички! Перший місяць прийдется напружуватися. Але врешті-решт система обов’язково повинна привнести полегшення. Інакше – або ви щось робите не так, або це реально не ваше.

3. Я до сих пір не задоволений усіма своїми аспектами планування по GTD і іноді мене реально напружують якісь речі. Але я точно усвідомлюю, що відкочуватися назад я вже не хочу – там, рік назад, точно менше контролю, впевненості і уважності.

4. Вам буде набагато легше впроваджувати GTD, якщо ви вже досить організована людина – користуєтеся календарем, плануєте не тільки день, а й тиждень / місяць / рік, розставляєте пріоритети і т.д. Але з іншого боку будьте готові “ламати” усталені звички, якщо вони не сильно вписуються в методику. Інакше не буде працювати 🙁

5. Особисто в моєму випадку GTD сильно допоміг зібрати в купу ВСІ справи і проекти в моєму житті, а не тільки роботу, як це було до цього. Професія, сім’я, особисті справи – все в одному місці, в одній системі і це чудово. НАЙБІЛЬШИЙ КАЙФ – коли у тебе всі твої справи під контролем, ти дуже легко можеш на них ЗАБИТИ при необхідності і при цьому – без почуття ТРИВОГИ 🙂 Ось це про GTD!

Тому всім, кому якось відгукнулися мої слова вище, сміливо рекомендую Getting Things Done – GTD в Україні, а також В’ячеслава Сухомлинова і Сергія Терпило, як крутих сертифікованих тренерів і просто класних людей 🙂

LIVE курс "Основи"TBA