Cвітлана Мітченко, директор в KA Group - Getting Things Done© Ukraine

Cвітлана Мітченко, директор в KA Group

Якщо ви бізнесмен або мама в декреті, вам буде складно без #GTD. Тим паче, якщо неуважність і недосип (бо навколо так багато цікавого, і це я ще не скачував Tinder і TikTok) – ваші ключові софт-скіли)).
Минув тиждень після курсу. Політ нормальний, ділюся змінами, які відбулися практично мимоволі.

1. Все заноситься в інбокс. Навіть здивувалася, як швидко це увійшло в звичку за два дні тренінгу. На автоматі – головне, не забувати зарядити телефон. Це теж прописуємо в інбокс.

2. Голова практично вільна від думок, що викликають заціпеніння “Ось точно щось забула …” або улюбленого “WTF ??? !!!”

3. Темп в роботі нарощується не так динамічно, як хотілося б. Але є корисний плюс – активніше працює критичне мислення “А навіщо в принципі це робити?” + збільшилася довіра до колегіальних рішень.

4. Рутина не зникла, але придбала більш чітку структуру і таймінг. Як результат – зменшилися обсяги когнітивного дисонансу і стомлюваність.

5. Слон з’їдається по шматочках. Плани перетворюються в адекватні проекти, коли знаєш, який найперший мінімальний крок потрібно зробити. І робиш. Перший крок, другий, третій … Проект, який був законсервований пару тижнів, готовий.

5. Правильно організований гугл-календар – це катарсис для ІВЕНТОРА, дружини айтішника і мами двох підлітків. Дрібні завдання швидко виконуються і не скупчуються.

6. Набагато більше встигаю подивитися, прочитати, правильно структурувати і засвоїти в роботі.

7. Чи звільняється час для себе?
Дисклеймер. Звичайно, “старі мілленіали-мазохісти зі стажем” звільняють простір для своїх планів не з таким розмахом, як хотілося б, але процес йде.

8. Маса корисної інформації, яка фіксувалася в месенджерах і йшла в тартар, тепер збирається в певній папці і використовується за призначенням.
Є ймовірність, що я перестану спізнюватися в басейн і почну туди доходити завжди.

9. Очищено папки на ноуті. Майже очищені … З’явилася папка “В роботі” – там весь з трепетом зібраний треш, який потроху утилізується.

10. Видалила Trello.

11. Очищена пошта в трьох акаунтах.

12. У процесі – очищення фото-завалів в галереях смартфона.

13. У режимі активного очікування “джихад”-чістіліща – балкон (він же комора, шоу-рум, гараж і Альфа Центавра). Візуалізують там повний феншуй.

В’ячеслав Сухомлинов, сертифікований тренер з #GTD в Україні, відразу попередив, що на засвоєння методології знадобиться років зо два. Для власників бізнесу курс більш поглиблений і деталізований, я ж поставила в завдання сформувати стандартні GTD-алгоритми до рівня свідомого автоматизму.

Що допомагає не повернутися на старі рейки.
– На чохлі телефону наклейка з 5-кроками GTD алгоритму: зібрати інформацію, обробити, організувати, регулярно оглядати заплановане і зроблене, робити роботу.
– Після курсів є папка, яку ми використовуємо як домашній інбокс для чеків, папірців і т.д.) + весь потрібний контент на картках (причому в зручному форматі, щоб бути під рукою).

Резюмую: #GTD працює. Цікаво, як спрацює методика в форс-мажорному і цейтнот-режимі. Поділюся.

LIVE курс "Основи"TBA